[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Дарниця » Дарниця-депо

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
  2. В добу 22, 23 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п 6914 Київ-Волинський – Ніжин, до станції Дарниця згідно діючого розкла-ду руху далі Дарниця 14.10/13 Бровари 14.40/41 Бобрик 15.03/04 Заворичі 15.13/14 Бобровиця 15.34/35 Кобижча 15.47/48 Носівка 15.56/57 Ніжин 16.22
    Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-23 / Потяг: #6914
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

БВГДЖЗіКЛМНПРСТХЧЯ
з.п. Дарниця-депо  Дарниця / Київ Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:14 05:15 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:25 05:26 2020-06-152021-12-11
6901 крім сб., нд. Ніжин – Святошин 05:32 05:33 2021-03-282021-12-11
6901 по сб., нд. Ніжин – Київ-Волинський 05:32 05:33 2021-03-282021-12-11
6903 щоденно Носівка – Київ-Пас. (Північна) 06:01 06:03 2020-12-132021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:16 06:17 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:27 06:28 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 06:38 06:39 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:48 06:49 2021-03-282021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:51 06:52 2021-03-282021-12-11
6911 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:23 07:24 2021-03-282021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:29 07:30 2021-03-282021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:28 08:29 2021-03-282021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:43 08:45 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 09:11 09:13 2020-06-012021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 10:09 10:10 2021-03-282021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Пас. 11:00 11:01 2020-10-252021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:03 13:05 2021-03-282021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:13 13:14 2021-06-072021-12-11
6914 1 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:19 14:20 2021-03-282021-12-11
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:59 17:01 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Ніжин – Дарниця 17:42 17:44 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:15 18:16 2020-06-012021-12-11
6920 щоденно Дарниця – Ніжин 18:16 18:17 2021-02-082021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:29 18:30 2020-12-132021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:56 18:57 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:12 19:13 2021-01-202021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 19:44 19:45 2020-12-132021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:14 20:15 2020-12-132021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:03 21:05 2020-12-132021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:57 21:58 2020-12-132021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:10 22:11 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:30 22:32 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ