[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Караваєві Дачі

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

14678АБВГДЖЗІЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЯ
з.п. Караваєві Дачі  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:02 04:03 2021-09-012021-12-11
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:32 04:33 2020-06-152021-12-11
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:17 05:18 2021-09-012021-12-11
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 05:39 05:41 2020-07-012021-12-11
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 05:44 05:45 2021-03-282021-12-11
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:57 05:58 2020-06-012021-12-11
6070 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:04 06:04 2021-02-152021-12-11
6603 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Тетерів 06:11 06:12 2021-07-072021-12-11
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:20 06:21 2021-01-252021-12-11
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:27 06:28 2020-12-132021-12-11
6071 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 06:27 06:28 2021-01-252021-12-11
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:37 06:38 2020-07-292021-12-11
6605 крім нд. Київ-Пас. (Північна) – Коростень 06:51 06:52 2020-12-132022-03-26
6605 по нд. Київ-Пас. (Північна) – Яблунець 06:51 06:52 2020-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:58 06:59 2021-03-282021-12-11
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 06:59 07:00 2021-10-312021-12-11
7405/7406 щоденно Дарниця – Дарниця 07:02 07:03 2020-12-132021-12-11
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:08 07:09 2020-06-232021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:11 07:12 2021-07-262021-12-11
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:12 07:13 2020-07-012021-12-11
7032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:12 07:13 2020-06-152021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:18 07:19 2020-12-132021-12-11
6005/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:25 07:26 2021-03-282021-12-11
6606 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 07:26 07:27 2020-06-012021-12-11
6072 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:27 07:28 2021-01-252021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:28 07:29 2021-10-312021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:28 07:29 2021-10-312021-12-11
6012 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:42 07:43 2021-09-152021-12-11
6073 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 07:49 07:50 2021-01-252021-12-11
7311/12 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:54 07:55 2020-12-132021-12-11
7407/08 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:56 07:57 2021-09-012021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:02 08:03 2021-07-022021-12-11
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:13 08:14 2020-10-252021-12-11
7313/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:16 08:17 2019-12-082021-12-11
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:20 08:21 2021-10-312021-12-11
6610 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:26 08:27 2021-03-152022-03-26
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:27 08:28 2021-10-312021-12-11
7033/34 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:28 08:29 2021-09-012021-12-11
7030 щоденно Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 08:36 08:37 2021-03-282022-03-26
6074 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:47 08:48 2021-01-252021-12-11
7315/16 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:52 08:53 2020-12-132021-12-11
6204/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:54 08:55 2020-06-232021-12-11
7409/10 щоденно Дарниця – Дарниця 08:55 08:56 2020-12-132021-12-11
6009 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:58 09:00 2021-03-282021-12-11
6009/6205 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 08:58 09:00 2021-10-122021-12-11
6075 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 09:09 09:10 2021-01-252021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 09:11 09:12 2021-07-262021-12-11
7317/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:16 09:17 2020-12-132021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 09:18 19:19 2021-07-262021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:25 09:27 2020-12-132021-12-11
7411/12 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:28 09:29 2020-12-132021-12-11
6614 щоденно Бородянка – Київ-Пас. (Приміський) 09:33 09:34 2020-12-312021-12-11
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:34 09:35 2021-10-312021-12-11
870 по пн., сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:34 09:35 2020-12-132021-12-11
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:46 09:47 2021-10-312021-12-11
7321/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:57 09:58 2020-12-132021-12-11
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:12 10:13 2020-11-022021-12-11
6076 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 10:17 10:17 2021-01-252021-12-11
7413 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 10:20 10:21 2020-12-132021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:20 10:21 2021-10-312021-12-11
7415 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:39 10:40 2020-12-132021-12-11
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 11:11 11:12 2020-06-232021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:41 11:42 2020-09-012021-12-11
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 11:50 11:51 2021-03-282021-12-11
868 щоденно Гречани – Київ-Пас. (Приміський) 11:59 12:00 2021-04-272021-12-11
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:04 12:05 2021-10-312022-03-26
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:13 12:14 2020-12-132021-12-11
6206/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:15 12:16 2020-09-012021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:17 12:18 2021-10-312021-12-11
885 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:23 12:24 2020-12-132021-12-11
6013/6215 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 12:33 12:34 2021-06-082021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:18 13:19 2021-10-312021-12-11
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 13:53 13:54 2021-10-312021-12-11
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:03 14:04 2021-09-012021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:34 14:35 2021-10-312021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 14:45 14:46 2021-07-262021-12-11
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 14:57 14:59 2021-03-282021-12-11
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 14:57 14:59 2021-03-282021-12-11
6208/6026 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:17 15:18 2021-10-312021-12-11
867 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Гречани 15:23 15:24 2021-04-262021-12-11
6017/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 15:31 15:32 2021-03-012021-12-11
6019/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:50 15:51 2020-06-232021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:08 16:09 2020-12-312021-12-11
6077 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 16:11 16:12 2021-01-252021-12-11
6626 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 16:21 16:22 2020-10-252022-03-26
6626 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 16:21 16:22 2021-10-312022-03-26
7324 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:29 16:30 2020-12-132021-12-11
7326 по сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:44 16:45 2020-12-132021-12-11
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 16:46 16:47 2019-12-272021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:00 17:01 2021-09-012021-12-11
6078 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:02 17:03 2021-01-252021-12-11
7421/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:15 17:16 2020-12-132021-12-11
6023 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:23 17:24 2020-06-152021-12-11
866/865 крім ср. Київ-Волинський – Неданчичі 17:28 17:29 2021-10-012021-12-11
6079 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 17:29 17:30 2021-01-252021-12-11
7327/28 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:37 17:38 2020-12-132021-12-11
7423/24 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:43 17:44 2020-12-132021-12-11
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:50 17:51 2020-06-012021-12-11
7425/26 щоденно Дарниця – Дарниця 18:03 18:04 2021-09-022021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:11 18:12 2021-07-262021-12-11
6030 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:14 18:15 2020-06-012021-12-11
6210/6030 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:14 18:15 2020-10-012021-12-11
7035/36 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:18 18:19 2021-07-072021-12-11
6625 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:19 18:20 2020-12-132022-03-26
7427/28 щоденно Дарниця – Дарниця 18:28 18:29 2020-12-132021-12-11
6080 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 18:29 18:30 2021-01-252021-12-11
7329/30 щоденно Дарниця – Дарниця 18:31 18:32 2020-12-132021-12-11
7037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:43 18:44 2021-03-282022-03-26
7429/30 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:47 18:48 2020-12-132021-12-11
6081 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 18:50 18:51 2021-01-252021-12-11
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:52 18:53 2021-03-282021-12-11
6029/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:57 18:58 2021-09-012021-12-11
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:03 19:04 2020-06-012021-12-11
6630 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:14 19:15 2020-12-132021-12-11
6627 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Тетерів 19:26 19:27 2020-12-132021-12-11
7431 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 19:33 19:34 2020-12-132021-12-11
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 19:40 19:41 2020-12-132021-12-11
6082 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:41 19:42 2021-01-252021-12-11
7333/34 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:50 19:51 2020-12-132021-12-11
6083 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:02 20:03 2021-02-152021-12-11
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:04 20:05 2020-04-102021-12-11
6034 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:20 20:21 2021-07-072021-12-11
7335/36 щоденно Дарниця – Дарниця 20:27 20:28 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:41 20:42 2020-06-012021-12-11
6629 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 20:41 20:42 2021-07-312022-03-26
7437 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:57 20:58 2020-12-132021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:15 21:16 2021-07-262021-12-11
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:17 21:18 2020-07-312021-12-11
6634 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:29 21:30 2020-12-132022-03-26
7439 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:34 21:35 2021-10-312021-12-11
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 21:35 21:36 2020-07-302021-12-11
6035 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:36 21:37 2020-06-152021-12-11
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:35 22:36 2020-10-252021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 23:01 23:08 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:22 23:23 2020-12-302021-12-11
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:28 23:29 2020-07-312021-12-11
6038 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:38 23:39 2021-02-082021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ