[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Бесідівщина

  1. Лубни - Гребінка
  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1238АБВГДЗІКЛМОПРСТУФХШЯ
з.п. Бесідівщина  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:28 07:29 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:27 13:28 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:19 14:20 2020-12-132021-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 15:56 15:57 2020-12-132021-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:06 17:07 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:03 19:04 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 20:36 20:37 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:17 02:18 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ