[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Вили

  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1238АБВГДЗІКЛМОПРСТУФХШЯ
ст. Вили  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 06:42 06:43 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 09:32 09:33 2020-12-132021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 12:53 12:54 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:46 15:00 2020-12-132021-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 15:21 15:22 2020-12-132021-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:35 17:36 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 18:32 18:33 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 21:08 21:09 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:06 01:07 2021-03-282021-12-11
6369 щоденно Ромодан – Гребінка 01:06 01:07 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:43 02:48 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ