[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Лів. Берег

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

БВГДЖЗіКЛМНПРСТФХЧЯ
з.п. Лів. Берег  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:40 04:41 2021-09-012021-12-11
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:02 05:02 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:38 05:38 2021-07-072021-12-11
6901 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:53 05:54 2021-10-312021-12-11
6903 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:14 06:15 2021-10-312021-12-11
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:16 06:17 2020-07-012021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:33 06:34 2021-07-262021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:36 06:37 2021-07-072021-12-11
7405/7406 щоденно Дарниця – Дарниця 06:40 06:41 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:45 06:46 2020-12-132021-12-11
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:49 06:50 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:51 06:52 2021-10-312021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:04 07:05 2021-10-312021-12-11
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:05 07:06 2020-07-292021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:21 07:23 2021-10-312021-12-11
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:26 07:27 2021-10-312021-12-11
7407/08 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:29 07:30 2021-09-012021-12-11
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:47 07:48 2020-07-012021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:59 08:00 2021-10-312021-12-11
7311/12 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:16 08:17 2020-12-132021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:29 08:30 2021-07-022021-12-11
7409/10 щоденно Дарниця – Дарниця 08:33 08:34 2020-12-132021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:41 08:41 2021-07-262021-12-11
7313/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:45 08:46 2019-12-082021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:48 08:49 2021-07-262021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:59 08:59 2020-06-012021-12-11
7411/12 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:00 09:01 2020-12-132021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:10 09:11 2021-07-072021-12-11
7315/16 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:18 09:19 2020-12-132021-12-11
7317/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:46 09:47 2020-12-132021-12-11
7413 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 09:54 09:55 2020-12-132021-12-11
7415 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:17 10:18 2020-12-132021-12-11
7321/22 щоденно Дарниця – Дарниця 10:22 10:23 2020-12-132021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:49 10:50 2021-10-312021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:12 11:13 2020-09-012021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:58 11:59 2021-10-312021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:48 12:48 2021-10-312021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 13:40 13:41 2021-07-072021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:41 13:42 2021-10-312021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:49 13:50 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:57 13:58 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:22 15:23 2021-07-262021-12-11
6919 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:36 15:37 2021-07-072021-12-11
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 16:23 16:24 2019-12-272021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:38 16:39 2020-12-312021-12-11
7421/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:45 16:46 2020-12-132021-12-11
6918 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:45 16:46 2021-09-012021-12-11
7324 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:51 16:52 2020-12-132021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:53 16:53 2021-07-072021-12-11
7326 по сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 17:06 17:07 2020-12-132021-12-11
7423/24 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:16 17:17 2020-12-132021-12-11
7425/26 щоденно Дарниця – Дарниця 17:33 17:34 2021-09-022021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:44 17:44 2020-12-132021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:48 17:49 2021-07-262021-12-11
7427/28 щоденно Дарниця – Дарниця 18:01 18:02 2020-12-132021-12-11
7327/28 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:10 18:11 2020-12-132021-12-11
7429/30 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:26 18:27 2020-12-132021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:32 18:32 2020-06-012021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 18:37 18:38 2021-07-262021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:41 18:42 2020-12-132021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:45 18:46 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 18:53 18:54 2021-02-082021-12-11
7329/30 щоденно Дарниця – Дарниця 18:57 18:58 2020-12-132021-12-11
7431 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 19:19 19:20 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:25 19:26 2021-01-202021-12-11
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:42 19:43 2020-04-102021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:53 19:54 2021-10-312021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:01 20:01 2021-07-262021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 20:04 20:05 2021-07-022021-12-11
7333/34 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:17 20:18 2020-12-132021-12-11
7437 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:27 20:28 2020-12-132021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:52 20:52 2020-12-132021-12-11
7335/36 щоденно Дарниця – Дарниця 20:54 20:55 2020-12-132021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:56 20:57 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:09 21:09 2020-12-132021-12-11
7439 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:10 21:11 2021-10-312021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:48 21:49 2021-07-262021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:55 21:56 2021-07-262021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:18 22:19 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:53 22:54 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ