[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Ромодан » Ромодан

  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
  3. Поїзд №6542 10,15 червня 2021 року до станції Бодаква слідує діючим розкладом руху далі Бодаква 9,19-9,22 год, Сенча 9,52-9,53 год, Дібрівський кінний завод 10,12-10,13 год. Ромодан 10,32
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-15 / Потяг: #6542
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12368АБВГДЖЗІКЛМОПРСТУФХЧШЮЯ
ст. Ромодан  Ромодан / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 03:51 03:53 2021-03-282021-12-11
6688 щоденно Ромодан – Кременчук-пас 04:05 2020-12-132021-12-11
6724 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 04:31 2020-12-132021-12-11
6541 щоденно Ромодан – Ромни 04:52 2020-12-132021-12-11
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 05:36 2020-12-132021-12-11
6542 1 щоденно Ромни – Ромодан 10:20 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 10:44 10:57 2020-12-132021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 10:49 11:45 2020-12-132021-12-11
6684/6683 щоденно Кременчук-пас – Ромодан 11:12 2020-12-132021-12-11
6543/6931* щоденно Ромодан – Бахмач пас. 11:44 2020-12-132021-12-11
6932/6544 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 14:05 2021-03-282021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 16:02 16:09 2020-12-132021-12-11
6684/6683 щоденно Ромодан – Кременчук-пас 16:36 2020-12-132021-12-11
6934/6546 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 17:21 2020-12-132021-12-11
6545/6933 щоденно Ромодан – Бахмач пас. 17:24 2020-12-132021-12-11
6725 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 20:49 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 22:17 2020-12-132021-12-11
6688/6687 щоденно Кременчук-пас – Ромодан 23:07 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 23:54 23:57 2021-03-282021-12-11
6369 щоденно Ромодан – Гребінка 23:57 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ