[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Ромодан » Ромодан

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123468АБВГДЖЗІКЛМОПРСТУФХЧШЮЯ
ст. Ромодан  Ромодан / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 03:51 03:53 2021-03-282021-12-11
6688 щоденно Ромодан – Кременчук-пас 04:05 2020-12-132021-12-11
6724 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 04:31 2020-12-132021-12-11
6541 щоденно Ромодан – Ромни 04:52 2020-12-132021-12-11
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 05:36 2020-12-132021-12-11
6542 щоденно Ромни – Ромодан 10:20 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 10:44 10:57 2020-12-132021-12-11
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 10:49 11:45 2020-12-132021-12-11
6684/6683 крім пт., сб., нд. Кременчук-пас – Ромодан 11:12 2020-12-132021-12-11
6684/6683 по пт., сб., нд. Кременчук-пас – Гадяч ім.Сергієнка М.І. 11:12 11:15 2021-07-022021-12-11
6543/6931* щоденно Ромодан – Бахмач пас. 11:44 2020-12-132021-12-11
6932/6544 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 14:05 2021-03-282021-12-11
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 16:02 16:09 2020-12-132021-12-11
6684/6683 по пт., сб., нд. Гадяч ім.Сергієнка М.І. – Кременчук-пас 16:30 16:36 2021-07-022021-12-11
6684/6683 крім пт., сб., нд. Ромодан – Кременчук-пас 16:36 2020-12-132021-12-11
6934/6546 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 17:21 2020-12-132021-12-11
6545/6933 щоденно Ромодан – Бахмач пас. 17:24 2020-12-132021-12-11
6725 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 20:49 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 22:17 2020-12-132021-12-11
6688/6687 щоденно Кременчук-пас – Ромодан 23:07 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 23:54 23:57 2021-03-282021-12-11
6369 щоденно Ромодан – Гребінка 23:57 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ