[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Sumy Oblast » 98 km

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  3. 18,20,22/10/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: Боромля 09-31/09-39, бп 98 км 09-54/09-56, Скрягівка 10-17/10-18, прибуття Тростянець-Смородине 10-33
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6002
pl. 98 km  Sumy Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6881 daily Trostyanets-Smorodyne – Vorogba 05:49 05:50 2020-12-132021-12-11
6031 daily Lebedyns'ka – Trostyanets-Smorodyne 06:40 06:41 2020-12-132021-12-11
6003 daily Kyrykivka – Vorogba 06:47 06:49 2021-03-282021-12-11
6892 daily Viryns'kyj zavod – Trostyanets-Smorodyne 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6033 daily Trostyanets-Smorodyne – Lebedyns'ka 08:40 08:41 2020-12-202021-12-21
6002 1 daily Sumy – Trostyanets-Smorodyne 09:44 09:45 2020-12-202021-12-21
6882 1 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 11:58 11:59 2020-12-132021-12-11
6035/6036 daily Lebedyns'ka – Trostyanets-Smorodyne 12:34 12:35 2020-12-192021-12-23
6267 1 daily Lyubotyn – Sumy 12:39 12:40 2020-12-132021-12-20
6037 daily Trostyanets-Smorodyne – Lebedyns'ka 14:31 14:32 2020-12-132021-12-11
6268 daily Sumy – Merchyk 15:15 15:16 2020-12-132021-12-11
6885 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 15:48 15:49 2020-12-132021-12-11
6007 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 17:45 17:46 2020-12-132021-12-11
6006 daily Sumy – Kyrykivka 18:51 18:52 2020-12-132021-12-11
6058 daily Ohtyrka – Boromlya 20:37 20:38 2020-12-132021-12-11
6516 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 21:42 21:43 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ