[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » 102 км

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  3. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  4. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  6. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  7. 24/09/2021: п.6267 Люботин - Суми прослыдуэ Мерчик 09-45/09-46, Максимівка 10-14/10-15, Гавриші 10-31/10-32, Богодухів 10-48/10-50, Губарівка 11-16/11-17, Купєваха 11-26/11-27, Кириківка 11-47/11-48, Бакирівка 12-04/12-05, Тростянець-Смородине 12-21/12-23, Скрягівка 12-34/12- 35, бп 98 км 12-45/12-46, Боромля 12-53/12-54, ім.В.Несвіта 13-09/13- 10, Сироватка 13-17/13-19, Баси 13-32/13-33, Суми-Тов. 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-25 / Потяг: #6267
  8. 27/09/2021: п.6885 Тростянець-Смородине -Суми відправлення Тростянець- Смородине 15-30, зп Олексине 15-37/15-38, Скрягівка 15-42/15-43, зп 102 км 15-47/15-48, пост 98 км 15-53/15-54, Боромля 16-02/16-03, зп 102 км 15-47/15-48, б/п 98 км 15-53/15-54, Боромля 16-02/16-03, зп 86 км 16-12/16-13, ім.В.Несвіта 16-19/16-20, Сироватка 16-28/16-30, зп 70 км 16-35/16-36, зп 68 км 16-40/16-41, Баси 16-48/16-49, зп -Олдиш 16-55/16-56, Суми-Тов. 17-01/17-03, зп 59 км 17-06/17-07, прибуття Суми 17-14
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6885
  9. 5,7,9,11,13/10/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине відправлення Ворожба 09- 05, Білопілля 09-22/09-23, Торохтяний 09-30/09-31, зп 15 км 09-36/09- 37, зп Улянівка 09-40/09-41, Вири 09-47/09-48, зп 24 км 09-54/09-55, Амбари 09-59/10-00, зп Лікарське 10-05/10-06, Головашівка 10-12/10- 13, зп 40 км 10-18/10-19, Тороиплівка 10-24/10-25, зп 52 км 10-34/10- 35, Суми 10-38/10-43, зп 59 км 10-49/10-50, Суми-Тов. 10-54/10-55, зп Олдиш 10-59/11-00, Баси 11-04/11-05, зп 68 км 11-09//11-10, Сироватка 11-20/11-21, ім.В.Несвіта 11-30/11-31, зп 86 км 11-38/11- 39, Боромля 11-47/11-48, бп 98 км 11-58/11-59, зп 102 км 12-04/12- 05, Скрягівка 12-09/12-10, зп Олексине 12-14/12-15, прибуття Тростянець-Смородине 12-24
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-14 / Потяг: #6882
  10. 5,7,9,11,13/10/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба до ст.Білопілля слідує згідно діючого розкладу, далі Білопілля 09-37/09-39, прибуття Ворожба 10-00
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-14 / Потяг: #6003
  11. 5,7,9,11,13/10/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба прослідує Білопілля 08-35/08- 37, прибуття Ворожба 08-55
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-14 / Потяг: #6881
  12. 5,7,9,11,13/10/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине відправлення Ворожба 09- 15, Білопілля 09-23/09-24, Торохтяний 09-32/09-33, зп 15 км 09-37/09- 38, зп Улянівка 09-41/09-42, Вири 09-48/09-49, зп 24 км 09-55/09-56, Амбари 10-00/10-01, зп Лікарське 10-06/10-07, Головашівка 10-13/10- 14,зп 40 км 10-19/10-20, Торопилівка 10-25/10-26, зп 52 км 10-35/10- 36, Суми 10-39/10-44, зп 59 км 10-50/10-51, Суми-Товарна 10-55/10- 56, Олдиш 11-00/11-01, Баси 11-05/11-06, зп 68 км 11-10/11-11, Сироватка 11-21/11-22, ім.В.Несвіта 11-31/11-32, зп 86 км 11-39/11- 40, Боромля 11-48/11-49, бп 98 км 11-59/12-00, зп 102 км 12-05/12- 06, Скрягывка 12-10/12-11, Олексине 12-15/12-16, прибуття Тростянець-Смородине 12-25
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-14 / Потяг: #6882
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМОПРСТУЯ
з.п. 102 км  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 1 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6003 1 щоденно Кириківка – Ворожба 06:40 06:41 2021-03-282021-12-11
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 06:47 06:48 2020-12-132021-12-11
6892 1 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:11 08:12 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:32 08:33 2020-12-202021-12-21
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 09:51 09:52 2020-12-202021-12-21
6882 3 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:04 12:05 2020-12-132021-12-11
6267 1 щоденно Люботин – Суми 12:33 12:34 2020-12-132021-12-20
6035/6036 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 12:41 12:42 2020-12-192021-12-23
6037 1 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
6268 1 щоденно Суми – Мерчик 15:21 15:22 2020-12-132021-12-11
6885 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:42 15:43 2020-12-132021-12-11
6007 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 17:37 17:38 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 18:57 18:58 2020-12-132021-12-11
6058 щоденно Охтирка – Боромля 20:29 20:30 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:49 21:50 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ