[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » 102 км

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМОПРСТУЯ
з.п. 102 км  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 06:40 06:41 2021-10-312021-12-11
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 06:47 06:48 2020-12-132021-12-11
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:11 08:12 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:32 08:33 2020-12-202021-12-21
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 09:51 09:52 2020-12-202021-12-21
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:04 12:05 2020-12-132021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 12:33 12:34 2020-12-132021-12-27
6035/6036 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 12:41 12:42 2020-12-192021-12-23
6037 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
6268 щоденно Суми – Мерчик 15:21 15:22 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:42 15:43 2020-12-132021-12-11
6007 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 17:37 17:38 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 18:57 18:58 2020-12-132021-12-11
6058 щоденно Охтирка – Боромля 20:29 20:30 2020-12-132021-12-11
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:49 21:50 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ