[На початок]
«Действует с 28.03.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Сумская область » Скряговка

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. 21/102021: п.6267 Люботин - Суми до ст.Мерчик слідує згідно діючого розкладу, далі Мерчик 09-45/09-47, Максимівка 10-24/10-25, Гавриші 10-40/10- 41, Богодухів 10-57/10-59, Губарівка 11-15/11-16/, Купєваха 11-25/11- 26, Кириківка 11-46/11-48, Бакирівка 12-03/12-04, Тростянець- Смородине 12-20/12-21, Скрягівка 12-33/12-34, бп 98 км 12-44/12-45, Боромля 12-52/12-53, ст.ім.В.Несвіта 13-08/13-09, Сироватка 13- 16/13-18, Баси 13-31/13-32, Суми-Товарна 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-22 / Потяг: #6267
  3. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  4. 18,20,22/10/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: Боромля 09-31/09-39, бп 98 км 09-54/09-56, Скрягівка 10-17/10-18, прибуття Тростянець-Смородине 10-33
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6002
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

1245679АБВГИКЛМОПРСТУЯ
ст. Скряговка  Сумская область / Украина Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6881 ежедневно Тростянец-Смородино – Ворожба 05:35 05:36 2020-12-132021-12-11
6003 ежедневно Кириковка – Ворожба 06:34 06:35 2021-03-282021-12-11
6031 ежедневно Лебединская – Тростянец-Смородино 06:52 06:53 2020-12-132021-12-11
6892 ежедневно Веринский завод – Тростянец-Смородино 08:15 08:16 2020-12-132021-12-11
6033 ежедневно Тростянец-Смородино – Лебединская 08:26 08:27 2020-12-202021-12-21
6002 1 ежедневно Сумы – Тростянец-Смородино 09:57 09:58 2020-12-202021-12-21
6882 1 ежедневно Ворожба – Тростянец-Смородино 12:09 12:10 2020-12-132021-12-11
6267 2 ежедневно Люботин – Сумы 12:28 12:29 2020-12-132021-12-20
6035/6036 ежедневно Лебединская – Тростянец-Смородино 12:47 12:48 2020-12-192021-12-23
6037 ежедневно Тростянец-Смородино – Лебединская 14:15 14:16 2020-12-132021-12-11
6268 ежедневно Сумы – Мерчик 15:27 15:28 2020-12-132021-12-11
6885 ежедневно Тростянец-Смородино – Сумы 15:37 15:38 2020-12-132021-12-11
6007 ежедневно Тростянец-Смородино – Сумы 17:31 17:32 2020-12-132021-12-11
6006 ежедневно Сумы – Кириковка 19:04 19:05 2020-12-132021-12-11
6058 ежедневно Ахтырка – Боромля 20:23 20:24 2020-12-132021-12-11
6516 ежедневно Ворожба – Тростянец-Смородино 21:56 21:57 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ