[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Скрягівка

  1. 27/01/2022: п.6002 Суми - Охтирка прослідує Скрягівка 09-59/10-02, прибуття Тростянець-Смородине 10-25
    Дісно з: 2022-01-20 до: 2022-01-28 / Потяг: #6002
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМОПРСТУЯ
ст. Скрягівка  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:35 05:36 2021-12-122022-12-10
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 06:34 06:35 2021-12-122022-12-10
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 06:52 06:53 2021-12-122022-12-10
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:22 08:23 2021-12-122022-12-10
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:23 08:24 2021-12-122022-12-10
6002 1 щоденно Суми – Охтирка 09:59 10:00 2021-12-122022-12-10
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:09 12:10 2021-12-122022-12-10
6267 щоденно Люботин – Суми 12:28 12:29 2021-12-122022-12-10
6035/6036 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 12:48 12:49 2021-12-122022-12-10
6037 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 14:23 14:24 2021-12-122022-12-10
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:37 15:38 2021-12-122022-12-10
6268 щоденно Суми – Мерчик 15:39 15:40 2021-12-122022-12-10
6007 щоденно Охтирка – Суми 17:42 17:43 2020-12-132022-12-10
6006 щоденно Суми – Кириківка 19:03 19:04 2021-12-122022-12-10
6058 щоденно Охтирка – Боромля 20:26 20:27 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:56 21:57 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ