[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Олексине

  1. З 01/06/2021: п. № 6882 Ворожба - Тростянець-Смородине призначається зупинка по 86 км. Час прибуття потяга об 11.38, відправлення - 11.39
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-12-31 / Потяг: #6882
  2. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине ло ст.ім.В.Несвіта слідує згідно діючого розкладу, далі ст.ім.В.Несвіта 09-07/09-08, Боромля 09-40/09-43, бп 98 км 09-53/09-54, Скрягівка 10-06/10-07, прибуття Тростянець- Смородине 10-22
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6002
  3. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст.ім.В.Несвіта слідує згідно діючого розкладу, далі ст.ім.В.Несвіта 11-28/11-30, Боромля 11-55/11-56, бп 98 км 12-06/12-07, Скрягівка 12-17/12-18, рпибуття Тростянець- Смородине 12-32
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6882
  4. 15,16,17,18/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик відпрвлення Суми Суми 14-11 (замість 14-20), Суми-Тов. 14-19/14-20, Баси 14-28/14-29, Сироватка 14-42/14-43, ім.В.Несвіта 14-50/14-51, Боромля 15-15/15-16, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  6. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  7. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  8. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  9. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  10. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  11. 14/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба прослідує Кириківка 05-40, зп Козацьке 05-45/05-46, зп Ворскла 05-51/05-52, Бакирівка 05-56/05-57, зп Рупине 06-05/06-06, Тростянець-Смородине 06-12/06-15, зп Олексине 06-22/06-23, Скрягівка 06-27/06-28, зп 102 км 06-33/06-34, бп 98 км 06-40/06-42, Боромля 06-51/06-52, зп 86 км 07-03/07-04, ім.В.Несвіта 07-10/07-11, Сироватка 07-19/07-22, зп 70 км 07-27/07-28, зп 68 км 07-32/07-33, баси 07-47/07-48, зп Олдиш 07-52/07-53, Суми-Тов. 07- 57/07-58, зп 59 км 08-00/08-01, Суми 08-07/08-15, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6003
  12. 14/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине прослідує 05-10, зп Олексине 05-18/05- 19, Скрягівка 05-25/05-26, зп 102 км 05-31/05-32, бп 98 км 05-39/05- 40, Боромля 05-48/05-49, зп 86 км 06-00/06-01, вм.В.Несвіта 06-07/06- 08, Сироватка 06-17/06-19, зп 70 км 06-24/06-25, зп 68 км 06-29/06- 30, Баси 04-44/06-45, зп Олдиш 06-49/06-50, Суми-Тов. 06-54/06-55, зп 59 км 06-58/06-59, Суми 07-06/07-12, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6881
  13. 14/06/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст.Баси прослідує згідно діючого розкладу, далі: Баси 11-02/11-04, зп 68 км 11-08/11-09, Сироватка 11-26/11-27, ім.В.Несвіта 11-36/11-38, Боромля 12-03/12- 04, бп 98 км 12-14/12-15, зп 102 км 12-20/12-21, Скрягівка 12-25/12- 26, зп Олексине 12-30/12-31, прибуття Тростянець-Смородине 12-40
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6882
  14. 15/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба відправлення Тростянець- Смородине 05-13, Скрягівка 05-28/05-29, бп 98 км 05-42/05-43, Боромля 05-51/05-52, ім.В.Несвіта 06-10/06-12, Сироватка 06-29/06- 30, Баси 06-46/06-47, Суми-Тов. 06-56/06-57, Суми 07-08/07-12, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6881
  15. 15/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба відправлення Кириківка 05-40, Бакирівка 05-56/05-57, Тростянець-Смородине 06-12/06-14, Скрягівка 06-26/06- 27, бп 98 км 06-39/06-41, Боромля 06-50/06-51, ім.В.Несвіта 07-09/07- 11, Сироватка 07-27/07-29, Баси 07-45/07-46, Суми-Тов. 07-55/07-56, Суми 08-05/08-15
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6003
  16. 15/06/2021: п.6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине до ст.Суми слідує згідно діючого розкладу, далі Суми 06-48/06-58, Суми-Тов. 07-08/07- 10, Баси 07-18/07-19, Сироватка 07-34/07-37, ім.В.Несвіта 07-43/07- 44, Боромля 07-59/08-02, бп 98 км 08-09/08-10, Скрягівка 08-18/08-19, прибуття Тростянець-Смородине 08-29
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6892
  17. 15/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик відправлення Суми 14-09, Суми-Тов. 14-17/14- 18, Баси 14-26/14-28, Сироватка 14-48/14-50, ім.В.Несвіта 15-05/15- 06, Боромля 15-30/15-31, бп 98 км 15-40/15-41, Скрягівка 15-51/15-52, Тростянець-Смородине 16-04/16-06, Бакирівка 16-20/16-21, Кириківка 16-36/16-37, Куп'єваха 17-00/17-01, Губарівка 17-10/17-11, Богодухів 17-25/17-27, Гавриші 17-43/17-44, Максимівка 17-59/18-00, прибуття Мерчик 18-26
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6268
  18. 15/06/2021: п.6038 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення після пересадки з п.6268: Боромля 14-43/15-38, Рябушки 16-13/16-14, Лебединська 16-43
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6037
  19. 16/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик выдправлення Суми 14-09, Суми-Тов. 14-24/14- 25, Баси 14-33/14-34, Сироватка 14-47/14-48, ім.В.Несвіта 14-55/14- 57, Боромля 15-21/15-22, бп 98 км 15-31/15-32, Скрягівка 15-42/15-43, Тростянець-Смородине 15-55/15-57, Бакирівка 16-11/16-12, Кириківка 16-27/16-28, Купєваха 16-51/16-52, Губарівка 17-01/17-02, Богодухів 17-16/17-18, Гавриші 17-34/17-35, Максимівка 17-50/17-51, Мерчик 18-17
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6268
  20. 16/06/2021: п.6038 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення після пересадки з п.6268: Боромля 14-43/15-27, Рябушки 16-02/16-03, Лебединська 16-32
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6037
  21. 17/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба відправлення Кириківка 05-40, Бакирівка 05-56/05-57, Тростянець-Смородине 06-12/06-19, Скрягівка 06-31/06- 32, бп 98 км 06-44/06-46, Боромля 06-55/06-56, ім.В.Несвіта 07-14/07- 15, сироватка 07-23/07-26, Баси 07-42/07-43, Суми-Тов. 07-52/07-53, Суми 08-02/08-06, Торопилівка 08-20/08-22, Головашівка 08-35/08-36, Амбари 08-49/08-51, Вири 09-11/09-12,Торохтяний 09-28/09-29, Білопілля 09-37/09-38, прибуття Ворожба 09-50
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6003
  22. 17/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба відправлення Тростянець- Сморордине 05-15, Скрягівка 05-30/05-31, бп 98 км 05-44/05-45, Боромля 05-53/05-54, ім.В.Несвіта 06-12-06/13, Сироватка 06-22/06- 23, Баси 06-39/06-40, Суми0-Тов. 06-49/06-50, Суми 07-01/07-03, Торопилівка 07-17/07-18, Головашівка 07-29/07-30, Амбари 07-44/07- 46, Вири 08-07/08-08, Торохтяний 08-26/078-27, Білопілля 08-35/08- 36, прибуття Ворожба 08-45
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6881
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМОПРСТУЯ
з.п. Олексине  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 3 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:28 05:29 2020-12-132021-12-11
6003 3 щоденно Кириківка – Ворожба 06:29 06:30 2021-03-282021-12-11
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 06:58 06:59 2020-12-132021-12-11
6892 2 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:19 08:20 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:20 08:21 2020-12-132021-12-11
6002 1 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 10:03 10:04 2020-12-132021-12-11
6882 3 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:14 12:15 2020-12-132021-12-11
6267 1 щоденно Люботин – Суми 12:23 12:24 2020-12-132021-12-11
6035/6036 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 12:53 12:54 2020-12-132021-12-11
6037 3 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:32 15:33 2020-12-132021-12-11
6268 4 щоденно Суми – Мерчик 15:41 15:42 2020-12-132021-12-11
6007 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 17:46 17:47 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 19:10 19:11 2020-12-132021-12-11
6058 щоденно Охтирка – Боромля 20:17 20:18 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:49 21:50 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ