[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Sumy Oblast » Trostyanets » Trostyanets-Smorodyne » Trostyanets-Smorodyne

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  3. 18,20,22/10/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: Боромля 09-31/09-39, бп 98 км 09-54/09-56, Скрягівка 10-17/10-18, прибуття Тростянець-Смородине 10-33
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6002
  4. До уваги пасажирів! У зв'язку з переносом робочого дня з 15.10.2021 (п'ятниця) на 23.10.2021 (субота) приміські поїзди в добу 15.10.2021 курсують розкладом руху вихідного дня, а в добу 23.10.2021 курсують розкладом руху робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-24 / Потяг: #6066 #6066 #6066 #6307 #6066 #6357 #6464 #6222 #6266 #6266
st. Trostyanets-Smorodyne  Trostyanets-Smorodyne / Trostyanets Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6266 1 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 03:28 2020-12-132021-12-11
6266 1 on Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Lyubotyn 03:28 2020-12-132021-12-11
6052 daily Trostyanets-Smorodyne – Ohtyrka 04:35 2020-12-132021-12-11
6881 daily Trostyanets-Smorodyne – Vorogba 05:20 2020-12-132021-12-11
6003 daily Kyrykivka – Vorogba 06:12 06:22 2021-03-282021-12-11
6031 daily Lebedyns'ka – Trostyanets-Smorodyne 07:08 2020-12-132021-12-11
6052 daily Ohtyrka – Trostyanets-Smorodyne 07:24 2020-12-132021-12-11
6033 daily Trostyanets-Smorodyne – Lebedyns'ka 08:08 2020-12-202021-12-21
6892 daily Viryns'kyj zavod – Trostyanets-Smorodyne 08:26 2020-12-132021-12-11
6054 daily Trostyanets-Smorodyne – Ohtyrka 09:07 2020-12-132021-12-11
6002 1 daily Sumy – Trostyanets-Smorodyne 10:13 2020-12-202021-12-21
6876 daily Ohtyrka – Trostyanets-Smorodyne 11:54 2020-12-132021-12-11
6267 1 daily Lyubotyn – Sumy 12:14 12:17 2020-12-132021-12-20
6882 1 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 12:24 2020-12-132021-12-11
6862 daily Trostyanets-Smorodyne – Ohtyrka 12:29 2020-12-222021-12-24
6035/6036 daily Lebedyns'ka – Trostyanets-Smorodyne 13:03 2020-12-192021-12-23
6037 daily Trostyanets-Smorodyne – Lebedyns'ka 13:57 2020-12-132021-12-11
6885 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 15:25 2020-12-132021-12-11
6858 daily Ohtyrka – Trostyanets-Smorodyne 15:38 2021-03-282021-12-11
6268 daily Sumy – Merchyk 15:41 15:43 2020-12-132021-12-11
6058 daily Trostyanets-Smorodyne – Ohtyrka 17:08 2020-12-132021-12-11
6007 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 17:15 2020-12-132021-12-11
6006 daily Sumy – Kyrykivka 19:19 20:20 2020-12-132021-12-11
6058 daily Ohtyrka – Boromlya 19:50 20:07 2020-12-132021-12-11
6265 daily Merchyk – Trostyanets-Smorodyne 21:18 2020-12-132021-12-11
6516 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 22:12 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ