[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Тростянець » Тростянець-Смородине » Тростянець-Смородине

  1. 27/01/2022: п.6002 Суми - Охтирка прослідує Скрягівка 09-59/10-02, прибуття Тростянець-Смородине 10-25
    Дісно з: 2022-01-20 до: 2022-01-28 / Потяг: #6002
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМНОПРСТУХЯ
ст. Тростянець-Смородине  Тростянець-Смородине / Тростянець Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 03:20 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 03:20 2021-12-122022-12-10
6052 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 04:35 2021-12-122022-12-10
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:20 2021-12-122022-12-10
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 06:12 06:22 2021-12-122022-12-10
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 07:08 2021-12-122022-12-10
6052 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 07:24 2021-12-122022-12-10
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:06 2021-12-122022-12-10
6054 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 08:25 2021-12-122022-12-10
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:36 2021-12-122022-12-10
6002 1 щоденно Суми – Охтирка 10:15 10:35 2021-12-122022-12-10
6876 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 11:31 2021-12-122022-12-10
6267 щоденно Люботин – Суми 12:13 12:16 2021-12-122022-12-10
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:24 2021-12-122022-12-10
6862 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 12:34 2021-12-122022-12-10
6035/6036 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 13:04 2021-12-122022-12-10
6062/6061 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 13:22 2020-12-242022-12-10
6037 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 14:00 2021-12-122022-12-10
6064/6063 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 14:24 2021-12-242022-12-10
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:25 2021-12-122022-12-10
6858 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 15:36 2021-12-122022-12-10
6268 щоденно Суми – Мерчик 15:51 15:53 2021-12-122022-12-10
6058 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 17:14 2021-12-122022-12-10
6007 щоденно Охтирка – Суми 17:18 17:26 2020-12-132022-12-10
6006 щоденно Суми – Кириківка 19:18 20:18 2021-12-122022-12-10
6058 щоденно Охтирка – Боромля 19:59 20:10 2021-12-122022-12-10
6265 щоденно Мерчик – Тростянець-Смородине 21:31 2020-12-132022-12-10
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 22:12 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ