[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Тростянець » Тростянець-Смородине » Тростянець-Смородине

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  3. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  4. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  6. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  7. 14, 16, 23/09/21: п. № 6882 Ворожба-Тростянець-Смородине прямує до ст.Боромля діючим розкладом, далі: ст. Боромля 11.47-11.48, б.п. 98 км 12.05-12.06, ст. Скрягівка 12.23-12.24, ст. Тростянець-Смородине 12.38
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6882
  8. 14,16,23/09/2021: п. № 6862/6861 Тростянець-Смородине-Охтирка відправляється після пересадки пасажирів з п. № 6882 (Ворожба-Тростянець-Смородине): ст. Тростянець-Смородине 12.43, б.п. Бакирівка 12.59-13.00, ст. Кириківка 13.19-13.39, ст. Охтирка 14.00
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6862
  9. 14,16,23/09/2021: п. № 6858/6857 Охтирка-Тростянець-Смородине відправлення зі ст. Охтирка 14.20, ст. Кириківка 14.42-15.02, б.п. Бакирівка 15.20-15.21, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 15.39.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6858
  10. 14,16,23/09/2021: п. № 6035/6036 Лебединська-Тростянець-Смородине прямує до ст. Боромля діючим розкладом, далі: ст. Боромля 12.04-12.24, б.п. 98 км 12.42-12.43, ст. Скрягівка 13.01-13.02, прибуття на ст. Тростянець- Смородине 13.17
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6035/6036
  11. 14,16,23/09/2021: п. № 6267 Люботин-Суми прямує до ст. Скрягівка згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 12.28-12.29, б.п. 98 км 12.46-12.47, ст. Боромля 13.01-13.02, ст. ім. Несвіта 13.18-13.19, ст. Сироватка 13.26- 13.28, ст. Баси 13.42-13.43, ст. Суми-Товарна 13.52-13.53, ст. Суми 14.02.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6267
  12. 14,16,23/09/2021: п. № 6268 Суми-Мерчик відправляється зі ст. Суми о 14.23, далі: ст. Суми-Товарна 14.31-14.32, ст. Баси 14.40-14.41, ст. Сироватка 14.54- 14.55, ст. ім. Несвіта 15.02-15.03, ст. Боромля 15.18-15.19, б.п. 98 км 15.28-15.29, ст. Скрягівка 15.39-15.40, ст. Тростянець-Смородине 15.52-15.54, б.п. Бакировка 16.08-16.09, ст. Кириківка 16.24-16.25, ст. Купєваха 16.48-16.49, ст. Губарівка 16.58-16.59, ст. Богодухів 17.13- 17.15, ст. Гавриші 17.31-17.32, ст. Максимівка 17.47-17.48, ст. Мерчик 18.14.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6268
  13. 14,16,23/09/2021: п.№ 6037/6038 Тростянець-Смородине-Лебединська до Скрягівка слідує згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 14.15-14.16, б.п. 98 км 14.37- 14.38, ст. Боромля 14.58-15.23, ст. Рябушки 15.58-15.59, ст. Лебединська 16.28.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6037
  14. 24/09/2021: п.6267 Люботин - Суми прослыдуэ Мерчик 09-45/09-46, Максимівка 10-14/10-15, Гавриші 10-31/10-32, Богодухів 10-48/10-50, Губарівка 11-16/11-17, Купєваха 11-26/11-27, Кириківка 11-47/11-48, Бакирівка 12-04/12-05, Тростянець-Смородине 12-21/12-23, Скрягівка 12-34/12- 35, бп 98 км 12-45/12-46, Боромля 12-53/12-54, ім.В.Несвіта 13-09/13- 10, Сироватка 13-17/13-19, Баси 13-32/13-33, Суми-Тов. 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-25 / Потяг: #6267
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГІКЛМНОПРСТУХЯ
ст. Тростянець-Смородине  Тростянець-Смородине / Тростянець Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 03:28 2020-12-132021-12-11
6052 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 04:35 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 05:20 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 06:12 06:22 2021-03-282021-12-11
6031 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 07:08 2020-12-132021-12-11
6052 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 07:24 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 08:08 2020-12-202021-12-21
6892 1 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 08:26 2020-12-132021-12-11
6054 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 09:07 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 10:13 2020-12-202021-12-21
6876 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 11:54 2020-12-132021-12-11
6267 2 щоденно Люботин – Суми 12:14 12:17 2020-12-132021-12-20
6882 2 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 12:24 2020-12-132021-12-11
6862 1 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 12:29 2020-12-222021-12-24
6035/6036 1 щоденно Лебединська – Тростянець-Смородине 13:03 2020-12-192021-12-23
6037 2 щоденно Тростянець-Смородине – Лебединська 13:57 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 15:25 2020-12-132021-12-11
6858 1 щоденно Охтирка – Тростянець-Смородине 15:38 2021-03-282021-12-11
6268 2 щоденно Суми – Мерчик 15:41 15:43 2020-12-132021-12-11
6058 щоденно Тростянець-Смородине – Охтирка 17:08 2020-12-132021-12-11
6007 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 17:15 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 19:19 20:20 2020-12-132021-12-11
6058 щоденно Охтирка – Боромля 19:50 20:07 2020-12-132021-12-11
6265 щоденно Мерчик – Тростянець-Смородине 21:18 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 22:12 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ