[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Сироватка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245678АБВГІКЛМОПРСТУЯ
ст. Сироватка  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 06:27 06:28 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 07:26 07:29 2021-10-312021-12-11
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 07:31 07:34 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 08:54 08:57 2020-12-202021-12-21
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 11:18 11:19 2020-12-132021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 13:12 13:14 2020-12-132021-12-27
6268 щоденно Суми – Мерчик 14:40 14:41 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 16:23 16:25 2020-12-132021-12-11
6889 щоденно Лебединська – Суми 18:04 18:05 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 18:08 18:09 2020-12-132021-12-11
6007 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 18:23 18:24 2020-12-132021-12-11
6890 щоденно Суми – Лебединська 19:56 19:57 2020-12-132021-12-11
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:02 21:03 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ