[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Ім. Василя Несвіта

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245678АБВГКЛМОПРСТУЯ
ст. Ім. Василя Несвіта  Сумська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 06:17 06:18 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 07:17 07:18 2021-10-312021-12-11
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 07:40 07:41 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 09:07 09:08 2020-12-202021-12-21
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 11:30 11:31 2020-12-132021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 13:04 13:07 2020-12-132021-12-27
6268 щоденно Суми – Мерчик 14:48 14:49 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 16:14 16:15 2020-12-132021-12-11
6889 щоденно Лебединська – Суми 17:53 17:54 2020-12-132021-12-11
6007 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 18:14 18:15 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 18:18 18:19 2020-12-132021-12-11
6890 щоденно Суми – Лебединська 20:07 20:08 2020-12-132021-12-11
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 21:13 21:14 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ