[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Суми » Суми-Тов.

  1. З 01/06/2021: п. № 6882 Ворожба - Тростянець-Смородине призначається зупинка по 86 км. Час прибуття потяга об 11.38, відправлення - 11.39
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-12-31 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  3. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  4. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  6. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  7. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345678АБВГЗІКЛМОПРСТУЯ
ст. Суми-Тов.  Суми / Сумська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6866 щоденно Пушкарне – Суми 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 06:54 06:55 2020-12-132021-12-11
6892 1 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 07:05 07:07 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 07:55 07:56 2021-03-282021-12-11
6066 по сб., нд. Суми – Пушкарне 08:10 08:12 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Суми – Краснопілля 08:10 08:12 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 08:20 08:22 2020-12-132021-12-11
6882 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 10:52 10:53 2020-12-132021-12-11
6267 1 щоденно Люботин – Суми 13:38 13:39 2020-12-132021-12-11
6268 1 щоденно Суми – Мерчик 14:17 14:18 2020-12-132021-12-11
6066 по сб., нд. Пушкарне – Суми 15:37 15:38 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Краснопілля – Суми 15:37 15:38 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 16:56 16:58 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 17:40 17:41 2020-12-132021-12-11
6872 щоденно Суми – Пушкарне 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6889 1 щоденно Лебединська – Суми 18:37 18:38 2020-12-132021-12-11
6007 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 18:55 18:56 2020-12-132021-12-11
6520 щоденно Суми – Баси 19:05 19:06 2020-12-132021-12-11
6890 щоденно Суми – Лебединська 19:32 19:33 2020-12-132021-12-11
6515 щоденно Баси – Ворожба 20:17 20:18 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 20:35 20:36 2021-03-282021-12-11
6874 щоденно Пушкарне – Суми 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ