[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Суми » Суми-Тов.

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345678АБВГЗІКЛМОПРСТУЯ
ст. Суми-Тов.  Суми / Сумська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6866 щоденно Пушкарне – Суми 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 06:54 06:55 2020-12-132021-12-11
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 07:05 07:07 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 07:55 07:56 2021-10-312021-12-11
6066 по сб., нд. Суми – Пушкарне 08:10 08:12 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Суми – Краснопілля 08:10 08:12 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 08:20 08:22 2020-12-202021-12-21
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 10:52 10:53 2020-12-132021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 13:38 13:39 2020-12-132021-12-27
6268 щоденно Суми – Мерчик 14:17 14:18 2020-12-132021-12-11
6066 по сб., нд. Пушкарне – Суми 15:37 15:38 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Краснопілля – Суми 15:37 15:38 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 16:56 16:58 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 17:40 17:41 2020-12-132021-12-11
6872 щоденно Суми – Пушкарне 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6889 щоденно Лебединська – Суми 18:37 18:38 2020-12-132021-12-11
6007 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 18:55 18:56 2020-12-132021-12-11
6520 щоденно Суми – Баси 19:05 19:06 2020-12-132021-12-11
6890 щоденно Суми – Лебединська 19:32 19:33 2020-12-132021-12-11
6515 щоденно Баси – Ворожба 20:17 20:18 2020-12-132021-12-11
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 20:35 20:36 2021-03-282021-12-11
6874 щоденно Пушкарне – Суми 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ