[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Суми » Олдиш

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345678АБВГЗІКЛМОПРСТУЯ
з.п. Олдиш  Суми / Сумська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6866 щоденно Пушкарне – Суми 06:38 06:39 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 06:49 06:50 2020-12-132021-12-11
6892 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 07:10 07:11 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 07:50 07:51 2021-10-312021-12-11
6066 по сб., нд. Суми – Пушкарне 08:16 08:17 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Суми – Краснопілля 08:16 08:17 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 08:27 08:28 2020-12-202021-12-21
6882 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 10:57 10:58 2020-12-132021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 13:33 13:34 2020-12-132021-12-27
6268 щоденно Суми – Мерчик 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
6066 по сб., нд. Пушкарне – Суми 15:31 15:32 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Краснопілля – Суми 15:31 15:32 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 16:50 16:51 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 17:45 17:46 2020-12-132021-12-11
6872 щоденно Суми – Пушкарне 18:00 18:01 2020-12-132021-12-11
6889 щоденно Лебединська – Суми 18:31 18:32 2020-12-132021-12-11
6007 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6520 щоденно Суми – Баси 19:10 19:11 2020-12-132021-12-11
6890 щоденно Суми – Лебединська 19:36 19:37 2020-12-132021-12-11
6515 щоденно Баси – Ворожба 20:12 20:13 2020-12-132021-12-11
6516 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 20:40 20:41 2021-03-282021-12-11
6874 щоденно Пушкарне – Суми 21:48 21:49 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ