[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Sumy Oblast » Sumy » Sumy

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  3. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  4. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  6. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  7. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  8. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  9. 21/102021: п.6267 Люботин - Суми до ст.Мерчик слідує згідно діючого розкладу, далі Мерчик 09-45/09-47, Максимівка 10-24/10-25, Гавриші 10-40/10- 41, Богодухів 10-57/10-59, Губарівка 11-15/11-16/, Купєваха 11-25/11- 26, Кириківка 11-46/11-48, Бакирівка 12-03/12-04, Тростянець- Смородине 12-20/12-21, Скрягівка 12-33/12-34, бп 98 км 12-44/12-45, Боромля 12-52/12-53, ст.ім.В.Несвіта 13-08/13-09, Сироватка 13- 16/13-18, Баси 13-31/13-32, Суми-Товарна 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-22 / Потяг: #6267
  10. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  11. 18,20,22/10/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: Боромля 09-31/09-39, бп 98 км 09-54/09-56, Скрягівка 10-17/10-18, прибуття Тростянець-Смородине 10-33
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6002
  12. До уваги пасажирів! У зв'язку з переносом робочого дня з 15.10.2021 (п'ятниця) на 23.10.2021 (субота) приміські поїзди в добу 15.10.2021 курсують розкладом руху вихідного дня, а в добу 23.10.2021 курсують розкладом руху робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-24 / Потяг: #6066 #6066 #6066 #6307 #6066 #6357 #6464 #6222 #6266 #6266
st. Sumy  Sumy / Sumy Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6891 daily Sumy – Viryns'kyj zavod 04:00 2020-12-132021-12-11
6892 1 daily Viryns'kyj zavod – Trostyanets-Smorodyne 06:48 06:55 2020-12-132021-12-11
6866 daily Pushkarne – Sumy 06:56 2020-12-132021-12-11
6881 daily Trostyanets-Smorodyne – Vorogba 07:06 07:12 2020-12-132021-12-11
6512 daily Vorogba – Sumy 07:18 2020-12-132021-12-11
6066 1 on Sa, Su Sumy – Pushkarne 07:57 2020-12-132021-12-11
6066 1 except Sa, Su Sumy – Krasnopillya 07:57 2020-12-132021-12-11
6003 daily Kyrykivka – Vorogba 08:05 08:15 2021-03-282021-12-11
6002 1 daily Sumy – Trostyanets-Smorodyne 08:08 2020-12-202021-12-21
6882 1 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 10:36 10:41 2020-12-132021-12-11
6514 daily Vorogba – Sumy 13:04 2020-12-132021-12-11
6267 2 daily Lyubotyn – Sumy 13:48 2020-12-132021-12-20
6268 1 daily Sumy – Merchyk 14:09 2020-12-132021-12-11
6513 daily Sumy – Vorogba 14:54 2020-12-132021-12-11
6066 1 on Sa, Su Pushkarne – Sumy 15:50 2020-12-132021-12-11
6066 1 except Sa, Su Krasnopillya – Sumy 15:50 2020-12-132021-12-11
6885 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 17:09 2020-12-132021-12-11
6006 daily Sumy – Kyrykivka 17:29 2020-12-132021-12-11
6872 daily Sumy – Pushkarne 17:45 2020-12-132021-12-11
6855 1 daily Sumy – Viryns'kyj zavod 17:45 2020-12-132021-12-11
6516 1 daily Vorogba – Trostyanets-Smorodyne 18:47 20:24 2021-03-282021-12-11
6889 1 daily Lebedyns'ka – Sumy 18:50 2020-12-132021-12-11
6520 daily Sumy – Basy 18:55 2020-12-132021-12-11
6007 1 daily Trostyanets-Smorodyne – Sumy 19:09 2020-12-132021-12-11
6890 daily Sumy – Lebedyns'ka 19:22 2020-12-132021-12-11
6856 1 daily Viryns'kyj zavod – Sumy 20:14 2020-12-132021-12-11
6515 daily Basy – Vorogba 20:29 20:39 2020-12-132021-12-11
6874 daily Pushkarne – Sumy 22:04 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ