[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Суми » Суми

  1. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  3. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  4. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  5. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  6. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  7. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  8. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  9. 14, 16, 23/09/21: п. № 6882 Ворожба-Тростянець-Смородине прямує до ст.Боромля діючим розкладом, далі: ст. Боромля 11.47-11.48, б.п. 98 км 12.05-12.06, ст. Скрягівка 12.23-12.24, ст. Тростянець-Смородине 12.38
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6882
  10. 14,16,23/09/2021: п. № 6267 Люботин-Суми прямує до ст. Скрягівка згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 12.28-12.29, б.п. 98 км 12.46-12.47, ст. Боромля 13.01-13.02, ст. ім. Несвіта 13.18-13.19, ст. Сироватка 13.26- 13.28, ст. Баси 13.42-13.43, ст. Суми-Товарна 13.52-13.53, ст. Суми 14.02.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6267
  11. 14,16,23/09/2021: п. № 6268 Суми-Мерчик відправляється зі ст. Суми о 14.23, далі: ст. Суми-Товарна 14.31-14.32, ст. Баси 14.40-14.41, ст. Сироватка 14.54- 14.55, ст. ім. Несвіта 15.02-15.03, ст. Боромля 15.18-15.19, б.п. 98 км 15.28-15.29, ст. Скрягівка 15.39-15.40, ст. Тростянець-Смородине 15.52-15.54, б.п. Бакировка 16.08-16.09, ст. Кириківка 16.24-16.25, ст. Купєваха 16.48-16.49, ст. Губарівка 16.58-16.59, ст. Богодухів 17.13- 17.15, ст. Гавриші 17.31-17.32, ст. Максимівка 17.47-17.48, ст. Мерчик 18.14.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6268
  12. 14,16,23/09/2021: п. № 6889 Лебединська-Суми відправлення зі ст. Лебединська 16-48, ст. Рябушки 17.16-17.17, ст. Боромля 17.51-18-16, ст. ім. Несвіта 18.31- 18.32, ст. Сироватка 18.41-18.42, ст. Баси 18.59-19.01, ст. Суми-Товарна 19.12-19.13, з.п. 59 км 19.16-19.17, ст. Суми 19.24
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6889
  13. 14,16,23/09/2021: п.№ 6890 Суми-Лебединська відправлення зі ст.Суми 19.44, ст. Суми- Товарна 19.54-19.55, ст. Баси 20.03-20.04, ст. Сироватка 20.18-20.19, ст. ім. Несвіта 20.29-20.30, ст. Боромля 20.47-21.07, ст. Рябушки 21.37- 21.39, ст. Лебединська 22.03
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6890
  14. 24/09/2021: п.6267 Люботин - Суми прослыдуэ Мерчик 09-45/09-46, Максимівка 10-14/10-15, Гавриші 10-31/10-32, Богодухів 10-48/10-50, Губарівка 11-16/11-17, Купєваха 11-26/11-27, Кириківка 11-47/11-48, Бакирівка 12-04/12-05, Тростянець-Смородине 12-21/12-23, Скрягівка 12-34/12- 35, бп 98 км 12-45/12-46, Боромля 12-53/12-54, ім.В.Несвіта 13-09/13- 10, Сироватка 13-17/13-19, Баси 13-32/13-33, Суми-Тов. 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-25 / Потяг: #6267
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345678АБВГЗІКЛМОПРСТУЯ
ст. Суми  Суми / Сумська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6891 щоденно Суми – Віринський завод 04:00 2020-12-132021-12-11
6892 1 щоденно Віринський завод – Тростянець-Смородине 06:48 06:55 2020-12-132021-12-11
6866 щоденно Пушкарне – Суми 06:56 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 07:06 07:12 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Ворожба – Суми 07:18 2020-12-132021-12-11
6066 по сб., нд. Суми – Пушкарне 07:57 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Суми – Краснопілля 07:57 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 08:05 08:15 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Суми – Тростянець-Смородине 08:08 2020-12-202021-12-21
6882 2 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 10:36 10:41 2020-12-132021-12-11
6514 щоденно Ворожба – Суми 13:04 2020-12-132021-12-11
6267 2 щоденно Люботин – Суми 13:48 2020-12-132021-12-20
6268 2 щоденно Суми – Мерчик 14:09 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Суми – Ворожба 14:54 2020-12-132021-12-11
6066 по сб., нд. Пушкарне – Суми 15:50 2020-12-132021-12-11
6066 крім сб., нд. Краснопілля – Суми 15:50 2020-12-132021-12-11
6885 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 17:09 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Суми – Кириківка 17:29 2020-12-132021-12-11
6872 щоденно Суми – Пушкарне 17:45 2020-12-132021-12-11
6855 1 щоденно Суми – Віринський завод 17:45 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 18:47 20:24 2021-03-282021-12-11
6889 2 щоденно Лебединська – Суми 18:50 2020-12-132021-12-11
6520 щоденно Суми – Баси 18:55 2020-12-132021-12-11
6007 1 щоденно Тростянець-Смородине – Суми 19:09 2020-12-132021-12-11
6890 1 щоденно Суми – Лебединська 19:22 2020-12-132021-12-11
6856 1 щоденно Віринський завод – Суми 20:14 2020-12-132021-12-11
6515 щоденно Баси – Ворожба 20:29 20:39 2020-12-132021-12-11
6874 щоденно Пушкарне – Суми 22:04 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ