[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Видубичі

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

6АБВГДЖЗІКЛМНПРСТФХЧШЯ
з.п. Видубичі  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:33 04:35 2021-09-012021-12-11
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:54 04:57 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:43 05:44 2021-07-072021-12-11
6901 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:00 06:01 2021-10-312021-12-11
809 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 06:07 06:09 2021-06-112021-12-11
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:10 06:12 2020-07-012021-12-11
6903 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:20 06:22 2021-10-312021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:29 06:32 2021-07-072021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:39 06:41 2021-07-262021-12-11
814 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 06:40 06:42 2020-06-152021-12-11
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:43 06:45 2020-12-132021-12-11
7405/7406 щоденно Дарниця – Дарниця 06:45 06:47 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:51 06:53 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:57 06:59 2021-10-312021-12-11
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:59 07:01 2020-07-292021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:03 07:05 2021-10-312021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:03 07:05 2021-10-312021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:10 07:12 2021-10-312021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:13 07:16 2021-10-312021-12-11
811 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 07:18 07:20 2021-06-112021-12-11
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:19 07:21 2021-10-312021-12-11
7061 крім сб., нд. Ніжин – Київ-Волинський 07:25 07:27 2021-10-312021-12-11
7407/08 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:34 07:36 2021-09-012021-12-11
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:40 07:42 2020-07-012021-12-11
818 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 07:50 07:52 2021-03-092021-12-11
813 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 07:50 07:52 2020-10-252021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:04 08:06 2021-10-312021-12-11
7311/12 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:10 08:12 2020-12-132021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:24 08:26 2021-07-022021-12-11
820 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 08:33 08:35 2020-08-062021-12-11
7409/10 щоденно Дарниця – Дарниця 08:38 08:40 2020-12-132021-12-11
7313/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:38 08:40 2019-12-082021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:46 08:48 2021-07-262021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:52 08:54 2020-06-012021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:54 08:56 2021-07-262021-12-11
817 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 08:59 09:01 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:03 09:05 2021-07-072021-12-11
7411/12 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:05 09:07 2020-12-132021-12-11
7315/16 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:11 09:13 2020-12-132021-12-11
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:24 09:26 2021-10-312021-12-11
7317/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:33 09:41 2020-12-132021-12-11
824 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 09:36 09:38 2020-08-282021-12-11
819 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 09:38 09:40 2020-08-062021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:57 09:59 2020-12-132021-12-11
7413 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 09:59 10:01 2020-12-132021-12-11
826 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 10:10 10:12 2020-06-152021-12-11
7321/22 щоденно Дарниця – Дарниця 10:16 10:18 2020-12-132021-12-11
7415 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:22 10:24 2020-12-132021-12-11
823 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 10:42 10:44 2020-08-282021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:43 10:45 2021-10-312021-12-11
828 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 11:14 11:16 2020-08-282021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:18 11:19 2020-09-012021-12-11
825 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 11:23 11:25 2020-06-152021-12-11
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:44 11:46 2020-12-132021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:05 12:06 2021-10-312021-12-11
830 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 12:10 12:12 2020-08-062021-12-11
827 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 12:20 12:22 2020-08-282021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:40 12:43 2021-10-312021-12-11
832 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 13:10 13:12 2020-03-292021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 13:33 13:35 2021-07-072021-12-11
829 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 13:34 13:36 2020-08-062021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:42 13:44 2021-10-312021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:47 13:49 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:03 14:05 2021-07-072021-12-11
834 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 14:10 14:12 2020-08-062021-12-11
831 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 14:30 14:32 2020-08-282021-12-11
836 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 15:10 15:12 2021-03-092021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:15 15:18 2021-07-262021-12-11
833 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 15:15 15:17 2020-08-062021-12-11
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:24 15:26 2021-03-282021-12-11
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:24 15:26 2021-03-282021-12-11
6919 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:43 15:44 2021-07-072021-12-11
838 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 15:55 15:57 2021-06-112021-12-11
835 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 16:17 16:19 2020-08-282021-12-11
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 16:29 16:31 2019-12-272021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:30 16:32 2020-12-312021-12-11
6918 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:38 16:41 2021-09-012021-12-11
7324 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:45 16:47 2020-12-132021-12-11
7421/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:51 16:53 2020-12-132021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:58 17:00 2021-07-072021-12-11
7326 по сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 17:00 17:02 2020-12-132021-12-11
840 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 17:06 17:08 2020-06-152021-12-11
837 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 17:07 17:09 2021-06-112021-12-11
7423/24 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:21 17:23 2020-12-132021-12-11
7062 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:21 17:23 2021-09-272021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:28 17:30 2021-09-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:36 17:39 2020-12-132021-12-11
7425/26 щоденно Дарниця – Дарниця 17:38 17:40 2021-09-022021-12-11
866/865 крім ср. Київ-Волинський – Неданчичі 17:52 17:54 2021-10-012021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:53 17:55 2021-07-262021-12-11
7327/28 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:59 18:05 2020-12-132021-12-11
842 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 18:00 18:02 2020-06-152021-12-11
7427/28 щоденно Дарниця – Дарниця 18:06 18:08 2020-12-132021-12-11
839 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 18:14 18:16 2020-06-152021-12-11
7429/30 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:31 18:33 2020-12-132021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 18:31 18:33 2021-07-262021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:37 18:39 2020-06-012021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:38 18:40 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 18:46 18:48 2021-02-082021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:47 18:49 2020-12-132021-12-11
7329/30 щоденно Дарниця – Дарниця 18:51 18:53 2020-12-132021-12-11
841 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 19:04 19:06 2020-06-152021-12-11
846 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 19:07 19:09 2020-08-282021-12-11
7431 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 19:11 19:13 2020-12-132021-12-11
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 19:24 19:26 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:31 19:32 2021-01-202021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:39 19:47 2021-10-312021-12-11
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:47 19:49 2020-04-102021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:53 19:56 2021-07-262021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 20:10 20:11 2021-07-022021-12-11
7333/34 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:10 20:12 2020-12-132021-12-11
845 щоденно Бориспіль-Аеропорт – Київ-Пас. 20:19 20:21 2020-08-282021-12-11
850 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 20:24 20:26 2020-06-152021-12-11
7437 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:33 20:35 2020-12-132021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:43 20:46 2020-12-132021-12-11
7335/36 щоденно Дарниця – Дарниця 20:48 20:50 2020-12-132021-12-11
852 щоденно Київ-Пас. – Бориспіль-Аеропорт 20:53 20:55 2021-06-112021-12-11
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:57 20:59 2020-07-312021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:02 21:05 2020-12-132021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 21:02 21:04 2021-07-262021-12-11
7439 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:15 21:17 2021-10-312021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:41 21:43 2021-07-262021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:48 21:50 2021-07-262021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:24 22:25 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:59 23:00 2020-12-302021-12-11
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:05 23:07 2020-07-312021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ