[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Диканёвка

  1. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  2. 10/12/2021: п. № 6224 сполученням Мерчик-Харків Левада до ст. Нова Баварія прослідує згідно діючого розкладу, а далі зміненим маршрутом до ст. Харків-Пасажирський (на ділянці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено): ст. Нова Баварія 12.59-13.10, Харків-Пасажирський Парк Н 13.17, прибуття Харків-Пасажирський 13.22
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6224
  3. 08-10.12 №6319 Харків-Левада – Мерчик до ст. Нова Баварія слідує діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія- Шпаківка-Роз'їзд 10 км-Люботин(12.27-12.40),далі слідує згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6319
о.п. Диканёвка  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 05:51 05:52 2020-12-132021-12-11
6138 ежедневно Мерчик – Харьков-Балашовский 07:08 07:09 2021-03-282021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
6159 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 09:29 09:30 2020-12-132021-12-11
6163 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 09:50 09:51 2020-12-132021-12-11
6139 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6319 1 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:35 11:36 2020-12-132021-12-11
6165/6166 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 13:08 13:09 2020-12-132021-12-11
6224 1 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 13:15 13:16 2020-12-212021-12-11
6165 ежедневно Харьков-Балашовский – Люботин 13:47 13:48 2020-12-132021-12-11
6914 ежедневно Люботин – Харьков-Балашовский 15:38 15:39 2020-12-192021-12-11
6915 ежедневно Харьков-Балашовский – Огульцы 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
6330 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Балашовский 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6329 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:43 19:44 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 20:22 20:23 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ