[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Dykanivka

  1. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  2. 10/12/2021: п. № 6224 сполученням Мерчик-Харків Левада до ст. Нова Баварія прослідує згідно діючого розкладу, а далі зміненим маршрутом до ст. Харків-Пасажирський (на ділянці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено): ст. Нова Баварія 12.59-13.10, Харків-Пасажирський Парк Н 13.17, прибуття Харків-Пасажирський 13.22
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6224
  3. 08-10.12 №6319 Харків-Левада – Мерчик до ст. Нова Баварія слідує діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія- Шпаківка-Роз'їзд 10 км-Люботин(12.27-12.40),далі слідує згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6319
pl. Dykanivka  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:51 05:52 2020-12-132021-12-11
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:08 07:09 2021-03-282021-12-11
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
6159 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:29 09:30 2020-12-132021-12-11
6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:50 09:51 2020-12-132021-12-11
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6319 1 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:35 11:36 2020-12-132021-12-11
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 13:08 13:09 2020-12-132021-12-11
6224 1 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 13:15 13:16 2020-12-212021-12-11
6165 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 13:47 13:48 2020-12-132021-12-11
6914 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:38 15:39 2020-12-192021-12-11
6915 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
6330 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:43 19:44 2020-12-132021-12-11
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:22 20:23 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ