[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Диканівка

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6914 #6915
  2. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин 14.37
    Дісно з: 2022-01-24 до: 2022-02-05 / Потяг: #6165
з.п. Диканівка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:51 05:52 2020-12-132022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:22 07:23 2021-12-122022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:35 07:36 2020-12-132022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:29 09:30 2020-12-132022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:27 11:28 2020-12-132022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:35 11:36 2020-12-132022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:08 13:09 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:15 13:16 2021-12-122022-12-10
6165 1 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:47 13:48 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:38 15:39 2021-12-122022-12-10
6915 1 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:22 16:23 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:56 17:57 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:49 18:50 2020-12-132022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:56 19:57 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:22 20:23 2021-01-202022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ