[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Диканівка

  1. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  2. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  3. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  4. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  5. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  6. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  7. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  8. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  9. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  10. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  11. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  12. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  13. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  14. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  15. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  16. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  17. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  18. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  19. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  20. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  21. 05.12. №6319 обмежити по ст. Люботин. на дільниці Люботин - Мерчик відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  22. 04,06 №6319 обмежити по ст. Люботин на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  23. 07.12 № 6330 сполученням Огульці-Харків- Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
з.п. Диканівка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:51 05:52 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:08 07:09 2021-03-282021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:29 09:30 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:50 09:51 2020-12-132021-12-11
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6319 8 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:35 11:36 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:08 13:09 2020-12-132021-12-11
6224 4 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:15 13:16 2020-12-212021-12-11
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:47 13:48 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:38 15:39 2020-12-192021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
6330 5 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:43 19:44 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:22 20:23 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ