[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Диканівка

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  3. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  4. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  5. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  6. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  7. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  8. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  9. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  10. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  11. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  12. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  13. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  14. 30/06, з 010-18/07/2021: п. № 6914 Люботин - Харків-Балашовський відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6914
  15. 29,30/06, з 01 по 18/07/2021: п. № 6330 Огульці - Харків-Балашовський слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Огульці 16.38, Люботин-Західний 16.43 - 16.44, Люботин 17.03 - 17.05, рзд. 10 км. 17.16, Шпаківка 17.31 - 17.33, Нова Баварія 17.53 - 17.54, рзд. 6 км. 18.00 - 18.01, з.п. Диканівка 18.06 - 18.07, Харків-Балашовський 18.15.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6330
з.п. Диканівка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:51 05:52 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:08 07:09 2021-03-282021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:29 09:30 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:50 09:51 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:35 11:36 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:08 13:09 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:15 13:16 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:47 13:48 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:38 15:39 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
6330 1 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:30 19:31 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:22 20:23 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ