[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Коротич

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  3. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  4. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  5. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  6. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  7. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  8. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  9. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  10. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  11. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  12. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
  13. 30/06,02,04,06,08,10,12,14,16,18/07/2021: п. № 7004 Мерчик - Харків-Пас. відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #7004
  14. 30/06, з 010-18/07/2021: п. № 6914 Люботин - Харків-Балашовський відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6914
  15. 30/06,02,04,08,10,12,14,16,18/07/2021: п. № 6326 Люботин - Харків-Пас. відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6326
  16. 29,30/06, з 01 по 18/07/2021: п. № 6330 Огульці - Харків-Балашовський слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Огульці 16.38, Люботин-Західний 16.43 - 16.44, Люботин 17.03 - 17.05, рзд. 10 км. 17.16, Шпаківка 17.31 - 17.33, Нова Баварія 17.53 - 17.54, рзд. 6 км. 18.00 - 18.01, з.п. Диканівка 18.06 - 18.07, Харків-Балашовський 18.15.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6330
з.п. Коротич  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:42 05:43 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 05:53 05:54 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:35 06:36 2021-03-282021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:59 07:00 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:08 07:09 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:51 07:52 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:53 07:54 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 08:08 08:09 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:23 08:24 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:47 08:48 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:45 09:46 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:57 09:58 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:40 11:41 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:07 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:38 12:39 2020-12-132021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:10 13:11 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:15 14:17 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:45 14:46 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:07 15:08 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:19 15:20 2020-12-132021-12-11
6326 2 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:24 16:25 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:50 16:51 2020-12-132021-12-11
7004 1 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:16 17:17 2020-12-132021-12-11
6330 1 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:24 17:25 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:48 17:49 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 18:09 18:10 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:37 18:38 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 18:56 18:57 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:20 19:21 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:40 19:41 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:23 20:24 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:53 20:54 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 21:05 21:06 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ