[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Водяне

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  3. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  4. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  5. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  6. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  7. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  8. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  9. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  10. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  11. 22/06/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-23 / Потяг: #6914
  12. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  13. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
з.п. Водяне  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:36 05:37 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 05:46 05:47 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:28 06:29 2021-03-282021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:55 06:56 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:01 07:02 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:06 07:07 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:44 07:45 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:59 08:00 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 08:18 08:19 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:30 08:31 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:40 08:41 2020-12-132021-12-11
6269 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:51 08:52 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:52 09:53 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:04 10:05 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:34 11:35 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:14 12:15 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:29 12:30 2020-12-132021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:03 13:04 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:23 14:24 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:52 14:53 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 14:59 15:00 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:26 15:27 2020-12-132021-12-11
6326 1 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:17 16:18 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:57 16:58 2020-12-132021-12-11
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:09 17:10 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:17 17:18 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 18:16 18:17 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:30 18:31 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 18:47 18:48 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:27 19:28 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:33 19:34 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:30 20:31 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:00 21:01 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 21:12 21:13 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ