[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » 6-й км.

  1. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  2. 10/12/2021: п. № 6224 сполученням Мерчик-Харків Левада до ст. Нова Баварія прослідує згідно діючого розкладу, а далі зміненим маршрутом до ст. Харків-Пасажирський (на ділянці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено): ст. Нова Баварія 12.59-13.10, Харків-Пасажирський Парк Н 13.17, прибуття Харків-Пасажирський 13.22
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6224
  3. 08-10.12 №6319 Харків-Левада – Мерчик до ст. Нова Баварія слідує діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія- Шпаківка-Роз'їзд 10 км-Люботин(12.27-12.40),далі слідує згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6319
  4. 10.12 №6141 буде відправлено зі ст.Харків-Пас о 15.06 через Основу 15.24-15.39,далі згідно діючого розкладу.На дільниці Харків-Левада- Основа відмінено
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6141/6142
о.п. 6-й км.  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 05:47 05:48 2020-12-132021-12-11
6138 ежедневно Мерчик – Харьков-Балашовский 07:04 07:05 2021-03-282021-12-11
6159/6160 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 07:16 07:17 2020-12-132021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:40 07:41 2020-12-132021-12-11
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 08:15 08:16 2020-12-132021-12-11
6159 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 09:32 09:33 2020-12-132021-12-11
6163 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 09:46 09:47 2020-12-132021-12-11
6139 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:32 11:33 2020-12-132021-12-11
6319 1 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:39 11:40 2020-12-132021-12-11
6165/6166 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 13:05 13:06 2020-12-132021-12-11
6224 1 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 13:12 13:13 2020-12-212021-12-11
6165 ежедневно Харьков-Балашовский – Люботин 13:50 13:51 2020-12-132021-12-11
6914 ежедневно Люботин – Харьков-Балашовский 15:34 15:35 2020-12-192021-12-11
6141/6142 1 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 15:44 15:45 2020-12-132021-12-11
6915 ежедневно Харьков-Балашовский – Огульцы 16:25 16:26 2020-12-132021-12-11
6330 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Балашовский 17:51 17:52 2020-12-132021-12-11
6329 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Золочев – Харьков-Пассажирский 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:39 19:40 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 20:26 20:27 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ