[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » 6 км

  1. 25,26,27/01/2022: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2022-01-20 до: 2022-01-28 / Потяг: #6914
з.п. 6 км  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:47 05:48 2020-12-132022-12-10
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:10 07:11 2020-12-132022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:18 07:19 2021-12-122022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:40 07:41 2020-12-132022-12-10
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:12 08:13 2021-12-122022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:32 09:33 2020-12-132022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:32 11:33 2020-12-132022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:39 11:40 2020-12-132022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:05 13:06 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:12 13:13 2021-12-122022-12-10
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:50 13:51 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:34 15:35 2021-12-122022-12-10
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:44 15:45 2020-12-132022-12-10
6915 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:25 16:26 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:52 17:53 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:52 18:53 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:16 19:17 2020-12-132022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:52 19:53 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:26 20:27 2021-01-202022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ