[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Vereshchakivka

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6914 #6915
  2. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
  3. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин 14.37
    Дісно з: 2022-01-24 до: 2022-02-05 / Потяг: #6165
  4. 03/02/2022: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2022-01-25 до: 2022-02-04 / Потяг: #6914
Stations in direct Ukraine
Alphabetical index of stations and platforms

1356ABCDEGIJKLMNOPRSTUVZ
pl. Vereshchakivka  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6409 daily Kharkiv-Levada – Shebelynka 04:05 04:06 2020-12-132022-12-10
6406 daily Izyum – Kharkiv-Levada 05:34 05:35 2021-10-312022-12-10
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:58 05:59 2020-12-132022-12-10
6408 daily Izyum – Kharkiv-Levada 06:44 06:46 2020-12-132022-12-10
6411 daily Kharkiv-Levada – Izyum 06:44 06:45 2020-12-132022-12-10
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:27 07:28 2020-12-132022-12-10
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:28 07:29 2021-12-122022-12-10
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:39 07:40 2020-12-132022-12-10
6860 daily Shebelynka – Kharkiv-Levada 07:47 07:48 2020-12-132022-12-10
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 08:28 08:29 2021-12-122022-12-10
6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 08:29 08:30 2020-12-132022-12-10
6412 daily Izyum – Kharkiv-Levada 08:34 08:36 2020-12-132022-12-10
6159 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:25 09:26 2020-12-132022-12-10
6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:55 09:56 2020-12-132022-12-10
6418 daily Svyatogirs'k – Kharkiv-Levada 10:30 10:31 2021-11-012022-12-10
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:18 11:19 2020-12-132022-12-10
6319 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:27 11:28 2020-12-132022-12-10
6425 daily Kharkiv-Levada – Izyum 12:13 12:14 2020-12-132022-12-10
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 13:12 13:13 2020-12-132022-12-10
6224 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 13:21 13:22 2021-12-122022-12-10
6165 1 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 13:42 13:43 2020-12-132022-12-10
6424 daily Izyum – Kharkiv-Levada 14:36 14:39 2020-12-132022-12-10
6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 15:14 15:15 2020-12-132022-12-10
6914 2 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:43 15:44 2021-12-122022-12-10
6915 1 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:18 16:19 2020-12-132022-12-10
6431 daily Kharkiv-Levada – Savyntsi 17:38 17:39 2020-12-132022-12-10
6330 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 18:00 18:01 2021-12-122022-12-10
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 18:45 18:46 2020-12-132022-12-10
6435 daily Kharkiv-Levada – Izyum 19:15 19:16 2020-12-132022-12-10
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 20:07 20:08 2021-12-122022-12-10
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:17 20:18 2021-01-202022-12-10
6446 daily Izyum – Kharkiv-Levada 20:29 20:34 2021-12-122022-12-10
6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 20:33 20:34 2020-12-132022-12-10
6439 daily Kharkiv-Levada – Izyum 20:49 20:50 2021-12-122022-12-10
6830 except Sa, Su Grakove – Kharkiv-Levada 21:14 21:16 2020-12-132022-12-10
6438 daily Savyntsi – Kharkiv-Levada 22:50 22:51 2020-12-132022-12-10
6441 daily Kharkiv-Levada – Balakliya 23:16 23:19 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ