[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Верещаківка

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6914 #6915
  2. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
  3. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин 14.37
    Дісно з: 2022-01-24 до: 2022-02-05 / Потяг: #6165
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123456АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Верещаківка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:05 04:06 2020-12-132022-12-10
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:34 05:35 2021-10-312022-12-10
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:58 05:59 2020-12-132022-12-10
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:44 06:46 2020-12-132022-12-10
6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:44 06:45 2020-12-132022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:27 07:28 2020-12-132022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:28 07:29 2021-12-122022-12-10
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:39 07:40 2020-12-132022-12-10
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:47 07:48 2020-12-132022-12-10
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:28 08:29 2021-12-122022-12-10
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:29 08:30 2020-12-132022-12-10
6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:34 08:36 2020-12-132022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:25 09:26 2020-12-132022-12-10
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:55 09:56 2020-12-132022-12-10
6418 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 10:30 10:31 2021-11-012022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:18 11:19 2020-12-132022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:27 11:28 2020-12-132022-12-10
6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:13 12:14 2020-12-132022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:12 13:13 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:21 13:22 2021-12-122022-12-10
6165 1 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:42 13:43 2020-12-132022-12-10
6424 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:36 14:39 2020-12-132022-12-10
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:14 15:15 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:43 15:44 2021-12-122022-12-10
6915 1 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:18 16:19 2020-12-132022-12-10
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:38 17:39 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 18:00 18:01 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:45 18:46 2020-12-132022-12-10
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:15 19:16 2020-12-132022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 20:07 20:08 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:17 20:18 2021-01-202022-12-10
6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 20:29 20:34 2021-12-122022-12-10
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:33 20:34 2020-12-132022-12-10
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:49 20:50 2021-12-122022-12-10
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:14 21:16 2020-12-132022-12-10
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:50 22:51 2020-12-132022-12-10
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:16 23:19 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ