[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Верещаківка

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  3. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  4. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  5. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  6. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  7. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  8. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  9. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  10. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  11. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  12. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  13. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  14. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  15. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  16. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  17. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  18. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  19. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  20. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  21. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  22. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  23. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  24. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  25. 16 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  26. 16/06/2021: п. № 6914/6915 Люботин - Харків-Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-17 / Потяг: #6914
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Верещаківка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:05 04:06 2020-12-132021-12-11
6406 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:44 05:45 2020-12-132021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:58 05:59 2020-12-132021-12-11
6408 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:44 06:46 2020-12-132021-12-11
6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:44 06:45 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:14 07:15 2021-03-282021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:27 07:28 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:45 07:46 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:29 08:30 2020-12-132021-12-11
6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:34 08:36 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:25 09:26 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:55 09:56 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:18 11:19 2020-12-132021-12-11
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:13 12:14 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:12 13:13 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:21 13:22 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:42 13:43 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:36 14:39 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:14 15:15 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:43 15:44 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:18 16:19 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:33 17:34 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:59 18:00 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:45 18:46 2020-12-132021-12-11
6435 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:15 19:16 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:41 19:42 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:17 20:18 2021-01-202021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:22 20:23 2020-12-132021-12-11
6439 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 21:01 21:03 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:29 21:31 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:52 22:54 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:16 23:19 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ