[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Харьков-Левада

  1. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  2. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  3. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  4. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  5. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  6. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  7. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  8. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  9. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  10. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  11. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  12. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  14. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

136АБВГДЖЗИКЛМНОПРСТУФХЦЧШЭЯ
ст. Харьков-Левада  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6409 ежедневно Харьков-Левада – Шебелинка 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 05:40 2021-10-312021-12-11
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 2 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 ежедневно Шебелинка – Харьков-Левада 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 08:41 2020-12-132021-12-11
6418 1 ежедневно Святогорск – Харьков-Левада 10:37 2021-11-012021-12-11
6139 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 6 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 4 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 13:26 2020-12-212021-12-23
6424 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 1 ежедневно Харьков-Левада – Савинцы 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:58 2020-12-132021-12-11
6149/6150 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 20:17 2020-12-132021-12-11
6446 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 20:29 2020-12-132021-12-11
6439 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 20:36 2020-12-132021-12-11
6830 кроме сб., вс. Граково – Харьков-Левада 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 1 ежедневно Савинцы – Харьков-Левада 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 ежедневно Харьков-Левада – Балаклея 23:12 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ