[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Левада

  1. 20,22-24,28.09 №6424 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм в 11.04,Циганська 11.33-11.34,далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6424
  2. 24,28.09 №6446 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм 17.15(замість 17.25),Циганська 17.45-17.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6446
  3. 24.09 №6425 до ст.Шебелінка 13.59-14.01 згідно діючого графіку,далі Балаклія 14.36-14.37,Закомельська 15.15- 15.16,Циганська 15.33-15.34, ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-25 / Потяг: #6425
  4. 27/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 10-56 (замість 11-40), зп Просторе 10-59/11-00, зп Горіховий Гай 11-03/11-04, Манченки 11-08/11-09, зп Травневий 11-12/11-13, зп Любівка 11- 16/11-17, Люботин 11-22/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6224
  5. 27.09 №6319 Харків-Левада - Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено,слідує через Шпаківку 12.08,прибуття на Люботин о 12.32
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6319
  6. 28/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-29 (замість 11-40), зп Просторе 11-32/11-33, зп Горіховий Гай 11-36/11-37, Манченки 11-41/11-42, зп Травневий 11-45/11-46, зп Любівка 11- 49/11-50, Люботин 11-55/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6224
  7. 28.09 №6319 Харків-Левада - Мерчик до ст.Нова Баварія слідує згідно діючого розкладу,далі зміненим маршрутом Нова Баварія(11.46-11.47)- Шпаківка 12.08 - Люботин(12.32-12.40)на дільниці Нова Баварія- Люботин відмінено.Далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Харків-Левада  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:49 2020-12-132021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:41 2020-12-132021-12-11
6418 щоденно Ізюм – Харків-Левада 10:20 2021-06-262021-12-11
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 2 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 2 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:26 2020-12-212021-12-23
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:46 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:17 2020-12-132021-12-11
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:36 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 21:08 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:12 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ