[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Левада

  1. 8.9 вересня е/п №6139 Харків-Левада – Золочів відмінено.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6139
  2. 20-24.09 №6424 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм в 11.04,Циганська 11.33-11.34,далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6424
  3. 24.09 №6446 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм 17.15,Циганська 17.45- 17.46,далі згідно ДР
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6446
  4. 16.09 №6319 до ст.Нова Боварія згідно діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія-Шпаківка-Люботин
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-17 / Потяг: #6319
  5. 16-18,20.09 №6411 до ст.Закомельська(9.36-9.38) згідно діючого графіку,далі ст.Циганська 10.05-10.06,ст.Ізюм 10.24
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-21 / Потяг: #6411
  6. 19.09 №6425 до ст.Закомельська(15.04-15.06) згідно діючого графіку,далі Циганська 15.33-15.34,ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-20 / Потяг: #6425
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Харків-Левада  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:49 2020-12-132021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:41 2020-12-132021-12-11
6418 щоденно Ізюм – Харків-Левада 10:20 2021-06-262021-12-11
6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:26 2020-12-212021-12-23
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:46 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:17 2020-12-132021-12-11
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:36 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 21:08 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:12 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ