[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Левада

  1. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  2. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  3. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  4. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  5. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  6. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  7. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  8. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.19,21,23,25/06 ДР,приб.ст.Х-Левада 15.02хв.20,22,24/06 відпр.ст.Ізюм 11.23хв(замість 11.13хв),ДР,приб.ст.Х-Левада 14.54хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  9. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 15.54хв.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  10. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  11. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  12. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  13. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  14. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  15. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  16. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  17. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Харків-Левада  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:49 2020-12-132021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:41 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:26 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:46 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:17 2020-12-132021-12-11
6439 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:36 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 21:08 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:12 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ