[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Zelenyy gay

  1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  3. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  4. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  5. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  6. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  7. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  8. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  9. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  10. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  11. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
pl. Zelenyy gay  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:17 04:18 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:51 04:52 2021-11-222021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:21 06:22 2020-12-132021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:52 06:53 2021-10-312021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:00 07:01 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:13 07:14 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:41 07:42 2020-12-132021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:20 08:21 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:55 08:56 2021-10-312021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 09:08 09:09 2020-12-132021-12-11
6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:34 11:35 2021-07-262021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:25 12:26 2021-10-312021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:18 14:19 2020-12-132021-12-11
6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:19 16:20 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:28 16:29 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:45 17:46 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:53 17:54 2020-12-132021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:11 18:12 2021-04-292021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:39 18:40 2021-10-312021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:47 20:48 2021-10-312021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 21:05 21:06 2020-12-132021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:13 21:14 2020-12-132021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:25 00:26 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ