[На початок]
«УВАГА!!! З 24.02.2022 окремі напрямки тимчасово не обслуговуються! Для надійності уточнюйте розклад на вокзалах!»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Борівська Південна

    з.п. Борівська Південна  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6410 щоденно Геніївка – Харків-Пасажирський 06:31 06:32 2022-05-202022-12-10
    6421 щоденно Харків-Левада – Зміїв 07:25 07:26 2022-05-212022-12-10
    6422 щоденно Зміїв – Харків-Левада 08:32 08:33 2022-05-212022-12-10
    6419 щоденно Харків-Пасажирський – Геніївка 09:41 09:42 2022-06-012022-12-10
    6419 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 10:11 10:12 2022-03-292022-05-31
    6428 щоденно Зміїв – Харків-Левада 11:17 11:18 2022-05-212022-05-31
    6428 щоденно Геніївка – Харків-Левада 11:17 11:18 2022-06-012022-12-10
    6427 щоденно Харків-Левада – Зміїв 13:56 13:57 2022-05-212022-12-10
    6426 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 15:02 15:03 2022-03-292022-12-10
    6431 щоденно Харків-Левада – Геніївка 18:09 18:10 2022-05-202022-12-10
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ