[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Основа » Основа

  1. 06.10 №6559 слідує зміненим маршрутом Харків-Пас.- РЗД 6 км -Основа 14.45-14.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6559
  2. З 11.10 змінюється графік руху е/п №6446 сполученням Ізюм(16.55)- Харків -Левада(20.29)
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6446
  3. 06,07.10 №6418 курсує зміненим розкладом Ізюм 06.40(замість 06.42),Савинці 07.34-07.35,Балаклія 07.53-07.55,Шебелинка 08.31- 08.32,Слобожанська 08.45-08.46,Занки 08.52-08.54,Зміїв 09.14-09.15, Жихор 09.48-09.49,Основа 10.12-10.13,Харків Левада 10.29
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6418
  4. 06,07.10 №6424 курсує зміненим розкладом Ізюм 11.13,Савинці 12.08- 12.09,Балаклія 12.28-12.30,Шебелинка 13.05- 13.06,Слобожанська 13.19- 13.20,Занки 13.26-13.27,Зміїв 13.45-13.46, Жихор 14.17-14.18,Основа 14.37-14.38,Харків Левада 14.56
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6424
  5. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
  6. 18.10 № 7087 на дільниці Харків Пас(15.45) -Букине(18.15)курсує зміненим розкладом: Основа 16.05,Безлюдівка 16.08,Зміїв 16.29- 16.30,Занки 16.43,Балаклія 17.16-17.17,Ізюм 18.03-18.04,Букине 18.15
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7087
  7. 13,15,16,17,18,19,20,21,22.10 №6411 Харків Левада-Ізюм до ст.Зміїв (07.44-07.46) слідує згідно діючого розкладу,далі Балаклія 8.49- 08.50,Закомельська 09.26-09.29, Циганська 09.57-09.58,Ізюм 10.16
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6411
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Основа  Основа / Харків Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:14 04:15 2020-12-132021-12-11
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:34 05:35 2020-12-132021-12-11
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:33 06:35 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 06:49 06:50 2020-02-272021-12-11
6411 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:54 06:55 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:24 07:39 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:37 07:38 2020-12-132021-12-11
6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:21 08:25 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:38 08:55 2020-12-132021-12-11
6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 09:03 09:04 2020-12-132021-12-11
6560 щоденно Куп'янськ-Південний – Харків-Пасажирський 09:24 09:26 2021-04-142021-12-11
6418 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 10:03 10:04 2021-06-262021-12-11
7088 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 10:12 10:14 2021-09-232021-12-11
6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:24 12:25 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:25 14:26 2020-12-132021-12-11
6559 1 щоденно Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий 14:43 14:44 2021-04-142021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:24 15:39 2020-12-132021-12-11
7087 1 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 15:58 16:00 2021-09-232021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 17:34 18:03 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:44 17:45 2020-12-132021-12-11
6554 щоденно Куп'янськ-Вузловий – Харків-Пасажирський 18:20 18:21 2021-10-052021-12-11
6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:23 19:39 2020-12-132021-12-11
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:24 19:25 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 20:08 20:10 2020-12-132021-12-11
6553/6554 щоденно Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Південний 20:26 20:27 2021-10-052021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:31 20:46 2020-12-132021-12-11
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:50 20:51 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:18 21:20 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:42 22:43 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:29 23:30 2020-12-132021-12-11
6407 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 02:49 02:50 2021-06-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ