[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Будинок відпочинку

    з.п. Будинок відпочинку  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6407 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 03:05 03:06 2021-12-122022-12-10
    6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:15 04:16 2021-10-312022-12-10
    6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 05:10 05:11 2020-12-132022-12-10
    6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:22 05:23 2020-12-132022-12-10
    6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:43 05:44 2020-02-272022-12-10
    6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:27 06:28 2020-12-132022-12-10
    6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 07:10 07:11 2020-12-132022-12-10
    6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 08:09 08:10 2020-12-132022-12-10
    6418 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 09:07 09:08 2021-11-012022-12-10
    6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 10:11 10:12 2020-12-132022-12-10
    6424 щоденно Ізюм – Харків-Левада 13:19 13:20 2020-12-132022-12-10
    6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:31 13:32 2020-12-132022-12-10
    6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:29 17:30 2021-12-122022-12-10
    6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 19:03 19:04 2020-12-132022-12-10
    6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 19:06 19:07 2021-12-122022-12-10
    6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:30 20:31 2020-12-132022-12-10
    6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:38 21:39 2020-12-132022-12-10
    6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 22:05 22:06 2021-12-122022-12-10
    6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:34 00:35 2020-12-132022-12-10
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ