[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Будинок відпочинку

    1. 08.11 №6419 до ст.Шебелінка (10.49-10.52) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
      Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6419
    2. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
      Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
    3. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
    4. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
    5. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
    з.п. Будинок відпочинку  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6407 1 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 03:03 03:04 2021-11-012021-12-11
    6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:15 04:16 2021-10-312021-12-11
    6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 05:10 05:11 2020-12-132021-12-11
    6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:22 05:23 2020-12-132021-12-11
    6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:43 05:44 2020-02-272021-12-11
    6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:27 06:28 2020-12-132021-12-11
    6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 07:10 07:11 2020-12-132021-12-11
    6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 08:09 08:10 2020-12-132021-12-11
    6418 1 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 09:07 09:08 2021-11-012021-12-11
    6419 2 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 10:11 10:12 2020-12-132021-12-11
    6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 13:19 13:20 2020-12-132021-12-11
    6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:31 13:32 2020-12-132021-12-11
    6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:42 17:43 2020-12-132021-12-11
    6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 18:57 18:58 2020-12-132021-12-11
    6431 1 щоденно Харків-Левада – Савинці 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
    6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:30 20:31 2020-12-132021-12-11
    6438 1 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:40 21:41 2020-12-132021-12-11
    6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 21:56 21:57 2020-12-132021-12-11
    6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:34 00:35 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ