[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Слобожанська

    з.п. Слобожанська  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6407 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 03:15 03:16 2021-11-012021-12-11
    6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:03 04:04 2021-10-312021-12-11
    6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:09 05:10 2020-12-132021-12-11
    6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 05:23 05:24 2020-12-132021-12-11
    6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:31 05:32 2020-02-272021-12-11
    6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:15 06:16 2020-12-132021-12-11
    6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:57 06:59 2020-12-132021-12-11
    6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 08:21 08:22 2020-12-132021-12-11
    6418 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 08:54 08:55 2021-11-012021-12-11
    6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 10:33 10:34 2020-12-132021-12-11
    6424 щоденно Ізюм – Харків-Левада 13:07 13:08 2020-12-132021-12-11
    6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:44 13:45 2020-12-132021-12-11
    6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:30 17:31 2020-12-132021-12-11
    6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 18:47 18:48 2020-12-132021-12-11
    6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 19:11 19:12 2020-12-132021-12-11
    6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:43 20:44 2020-12-132021-12-11
    6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:21 21:22 2020-12-132021-12-11
    6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 22:09 22:10 2020-12-132021-12-11
    6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:47 00:48 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ