[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Занки » Занки

  1. Харків - Ізюм - Лиман
ст. Занки  Занки / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6407 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 03:08 03:09 2021-11-012021-12-11
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:10 04:11 2021-10-312021-12-11
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 05:15 05:16 2020-12-132021-12-11
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:16 05:18 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:38 05:39 2020-02-272021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:22 06:23 2020-12-132021-12-11
6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 07:05 07:06 2020-12-132021-12-11
6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 08:14 08:15 2020-12-132021-12-11
6418 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 09:01 09:03 2021-11-012021-12-11
6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 10:16 10:26 2020-12-132021-12-11
6424 щоденно Ізюм – Харків-Левада 13:14 13:15 2020-12-132021-12-11
6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:36 13:37 2020-12-132021-12-11
6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:37 17:38 2020-12-132021-12-11
6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 18:54 18:55 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 19:03 19:04 2020-12-132021-12-11
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:35 20:36 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:27 21:36 2020-12-132021-12-11
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 22:01 22:02 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:38 00:39 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ