[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Балашовський

  1. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
ст. Харків-Балашовський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:21 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:51 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:24 2020-12-132021-12-11
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:19 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 10:02 2020-12-132021-12-11
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:17 2020-12-132021-12-11
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:38 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:48 2020-12-192021-12-11
6915 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:14 2020-12-132021-12-11
6330 1 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 18:05 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:41 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:13 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ