[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Балашовський

  1. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  2. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  3. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  4. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  5. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  6. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  7. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  8. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  9. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  10. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
ст. Харків-Балашовський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:21 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:51 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:24 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:19 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 10:02 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:17 2020-12-132021-12-11
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:38 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:48 2020-12-192021-12-22
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:14 2020-12-132021-12-11
6330 4 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 18:05 2020-12-132021-12-20
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:41 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:13 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ