[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Балашовський

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  3. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  4. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  5. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  6. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  7. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  8. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  9. 16 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  10. 16/06/2021: п. № 6914/6915 Люботин - Харків-Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-17 / Потяг: #6914
ст. Харків-Балашовський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:21 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:51 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:24 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:19 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 10:02 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:17 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:38 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:48 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:14 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 18:05 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:41 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:13 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ