[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Київ-Деміївський

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

467АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТФХЦЧШЩЯ
ст. Київ-Деміївський  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:29 04:31 2021-09-012021-12-11
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:51 04:52 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:47 05:48 2021-07-072021-12-11
6901 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:04 06:05 2021-10-312021-12-11
6903 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:24 06:25 2021-10-312021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:25 06:26 2021-07-072021-12-11
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:34 06:35 2020-10-252021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:44 06:52 2021-07-262021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:56 06:58 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 07:02 07:04 2021-10-312021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:08 07:10 2021-10-312021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:08 07:10 2021-10-312021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:09 07:10 2021-10-312021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:15 07:19 2021-10-312021-12-11
6702/01 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 07:30 07:34 2020-06-232021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:08 08:09 2021-10-312021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:21 08:22 2021-07-022021-12-11
6704/03 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Цвіткове 08:41 08:42 2021-10-312021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:48 08:49 2020-06-012021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:51 08:52 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:58 09:00 2021-07-262021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 08:59 09:00 2021-07-072021-12-11
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:29 09:30 2021-10-312021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:51 09:54 2020-12-132021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:39 10:40 2021-10-312021-12-11
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:50 10:51 2020-06-232021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:22 11:23 2020-09-012021-12-11
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:49 11:50 2020-12-132021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:09 12:10 2021-10-312021-12-11
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 12:14 12:15 2021-03-282021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:36 12:38 2021-10-312021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 13:20 13:32 2021-07-072021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:37 13:39 2021-10-312021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:52 13:53 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:08 14:09 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:07 15:12 2021-07-262021-12-11
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:20 15:21 2021-03-282021-12-11
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:20 15:21 2021-03-282021-12-11
6919 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:47 15:48 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:27 16:28 2020-12-312021-12-11
6918 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:35 16:36 2021-09-012021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:03 17:04 2021-07-072021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:25 17:26 2021-09-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:31 17:33 2020-12-132021-12-11
866/865 крім ср. Київ-Волинський – Неданчичі 17:47 17:50 2021-10-012021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:57 17:58 2021-07-262021-12-11
6706/05 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 18:10 18:13 2020-06-012021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 18:28 18:29 2021-07-262021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:34 18:35 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 18:41 18:43 2021-02-082021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:42 18:43 2020-06-012021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:52 18:55 2020-12-132021-12-11
6726/25 щоденно Цвіткове – Київ-Пас. (Північна) 19:00 19:01 2021-10-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:35 19:39 2021-01-202021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:35 19:36 2021-10-312021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:50 19:51 2021-07-262021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 20:13 20:15 2021-07-022021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:56 20:59 2020-12-132021-12-11
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:01 21:02 2020-07-312021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 21:06 21:07 2021-07-262021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:37 21:38 2021-07-262021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:44 21:45 2021-07-262021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:28 22:29 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:03 23:04 2020-12-302021-12-11
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:10 23:11 2020-07-312021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ