[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Мерчик » Мерчик

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
ст. Мерчик  Мерчик / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 04:53 2021-12-122022-12-10
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:29 2021-12-122022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 05:56 2021-12-122022-12-10
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 06:05 06:06 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:05 06:06 2021-12-122022-12-10
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:39 2021-12-122022-12-10
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:05 2021-12-122022-12-10
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:48 2020-12-132022-12-10
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:05 2021-12-122022-12-10
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 09:15 2021-12-122022-12-10
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:32 2020-12-252022-12-10
6267 щоденно Люботин – Суми 09:41 09:53 2021-12-122022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:50 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:36 2021-12-122022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 13:10 2020-12-132022-12-10
6322 щоденно Мерчик – Люботин 14:53 2021-12-122022-12-10
7003 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:35 2020-12-132022-12-10
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:30 2021-12-122022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:37 2020-12-132022-12-10
6268 щоденно Суми – Мерчик 18:45 2021-12-122022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 18:57 2021-12-122022-12-10
6265 щоденно Мерчик – Тростянець-Смородине 19:06 2020-12-132022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:11 2020-12-132022-12-10
6336 щоденно Мерчик – Люботин 20:47 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:56 2021-01-202022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ