[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Мерчик » Мерчик

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  4. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  5. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  6. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  7. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  8. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  9. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  10. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  11. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  12. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  13. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  14. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  15. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  16. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  17. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
ст. Мерчик  Мерчик / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 04:53 2020-12-132021-12-11
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:28 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 05:54 2021-03-282021-12-11
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:32 2021-10-312021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:06 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:46 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:05 2020-12-132021-12-11
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 09:10 2021-03-292021-12-11
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:26 2021-03-292021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 09:45 09:46 2020-12-132021-12-27
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:40 2020-12-132021-12-11
6224 4 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:40 2020-12-212021-12-23
6319 6 щоденно Харків-Левада – Мерчик 13:10 2020-12-132021-12-11
7003 4 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:31 2020-12-132021-12-11
7004 4 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:34 2020-12-132021-12-11
6268 щоденно Суми – Мерчик 18:10 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:33 2020-12-132021-12-11
6265 щоденно Мерчик – Тростянець-Смородине 18:53 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:00 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:06 2020-12-132021-12-11
6336 щоденно Мерчик – Люботин 20:54 2021-07-162021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:51 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ