[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Горіховий гай

  1. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  2. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  3. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  4. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  5. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
з.п. Горіховий гай  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:04 05:05 2020-12-132021-12-11
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:17 05:18 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:01 06:02 2021-03-282021-12-11
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:20 06:21 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:21 06:22 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:15 07:16 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:12 08:13 2020-12-132021-12-11
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 09:00 09:01 2021-03-292021-12-11
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:34 09:35 2021-03-292021-12-11
6267 1 щоденно Люботин – Суми 09:34 09:35 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:29 10:30 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:47 11:48 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:59 13:00 2020-12-132021-12-11
6322 щоденно Мерчик – Люботин 15:02 15:03 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:20 15:21 2020-12-132021-12-11
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:41 16:42 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:22 18:23 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:07 19:08 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:55 19:56 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:41 21:42 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ