[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Манченки

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
з.п. Манченки  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:07 05:08 2021-12-122022-12-10
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:13 05:14 2021-12-122022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:11 06:12 2021-12-122022-12-10
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:23 06:24 2021-12-122022-12-10
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 06:24 06:25 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:24 06:25 2021-12-122022-12-10
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:20 07:21 2021-12-122022-12-10
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:32 07:33 2020-12-132022-12-10
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:19 08:20 2021-12-122022-12-10
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 08:59 09:00 2021-12-122022-12-10
6267 щоденно Люботин – Суми 09:26 09:27 2021-12-122022-12-10
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:46 09:47 2020-12-252022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:34 10:35 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:50 11:51 2021-12-122022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:55 12:56 2020-12-132022-12-10
6322 щоденно Мерчик – Люботин 15:07 15:08 2021-12-122022-12-10
7003 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:19 15:20 2020-12-132022-12-10
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:44 16:45 2021-12-122022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:21 18:22 2020-12-132022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:11 19:12 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:55 19:56 2020-12-132022-12-10
6336 щоденно Мерчик – Люботин 21:01 21:02 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:40 21:41 2021-01-202022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ